Şimdi Ara

kingston sd kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kodak z650 digital kameram için 2 gb sd kart alıcam linkteki kard olurmu acaba fiyatıda çok hesaplı
    teşekkürler.

http://www.gold.com.tr/Product.asp?CATEGORY=29&MARK=KINGSTON

• büyük ihtimal yanlışlık var
  • bir yanlıslık olmalı, 2gb sd kart 30,37YTL olamaz. sanırım yanlıs yazmıslar. 1 gb lık olanı 35,44YTL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulp

bir yanlıslık olmalı, 2gb sd kart 30,37YTL olamaz. sanırım yanlıs yazmıslar. 1 gb lık olanı 35,44YTL.
    hocam sen hemen siparişi ver bakalım o zaman ne yapacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

hocam sen hemen siparişi ver bakalım o zaman ne yapacaklar

Alıntıları Göster
    yanlışlık var gibi gözüküyor,denemek lazım,belki yanlışlığın üzerine kabul edip o fiyattan verirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: de-ka

yanlışlık var gibi gözüküyor,denemek lazım,belki yanlışlığın üzerine kabul edip o fiyattan verirler.

Alıntıları Göster
    kacırma al umrumda diil suc sizde de ve sayfayı da screen shot yap simdiden adamlar itiraz ederse kanıt olarak sunarsın..hatta kampanya var falan sandım dersin hic durma giriş

edit: an itibari ile ben aldım ...hakkımızda hayırlısı kardesim ..millet sizde alında bisy diyemesinler..yemez yani o kadar kişiye hayt huyt demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme -- 15 Aralık 2006; 22:59:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsme

kacırma al umrumda diil suc sizde de ve sayfayı da screen shot yap simdiden adamlar itiraz ederse kanıt olarak sunarsın..hatta kampanya var falan sandım dersin hic durma giriş

edit: an itibari ile ben aldım ...hakkımızda hayırlısı kardesim ..millet sizde alında bisy diyemesinler..yemez yani o kadar kişiye hayt huyt demek

Alıntıları Göster
    Z650 yi nereden aldınız,kaça aldınız?
    memnun musunuz
    bi inceleme yapar mısınız ve buraya koyar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sexai

memnun musunuz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sexai

memnun musunuz

hoca kac tane ictikten sonra yazdın bunu??
  • arkadaşlar gold dan sipariş verdim bugun aradılar özür dilediler ve ellerinde kalmadığını ve bunun kampanya olduğunu sölediler
    yani hevesimiz kursağımızda< kaldı anlayacağınız.
    kodak z650 yide kodk dock3 printer ile baraber 518 ytl ye aldım ve amatör olduğum için şimdilik memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediayhan

arkadaşlar gold dan sipariş verdim bugun aradılar özür dilediler ve ellerinde kalmadığını ve bunun kampanya olduğunu sölediler
    kodak z650 yide kodk dock3 printer ile baraber 518 ytl ye aldım ve amatör olduğum için şimdilik memnunum.
    quote:

Orjinalden alıntı: kediayhan

arkadaşlar gold dan sipariş verdim bugun aradılar özür dilediler ve ellerinde kalmadığını ve bunun kampanya olduğunu sölediler

hadi yaaa ulen ne de sevinmiştim bee

ama ararlarsada umrumda diil muadilini isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme -- 17 Aralık 2006; 20:55:01 >

• Bence 2 GB lık kart fazla gelir.. 1 GB al rahat yeter.. Bende zamanında Sony h1 e 2 gb lık kart almıştım.. Meğersem 512 lik bile yeterli geliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: WILLIAMs

Bence 2 GB lık kart fazla gelir.. 1 GB al rahat yeter.. Bende zamanında Sony h1 e 2 gb lık kart almıştım.. Meğersem 512 lik bile yeterli geliyordu
    teşekkürler arkadaşlar 1 gb başka yerden sipariş ettim 31 ytl :))

gold cularda kaldırmışlar 2 gb lik cardın linkini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kediayhan -- 17 Aralık 2006; 21:13:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kediayhan

teşekkürler arkadaşlar 1 gb başka yerden sipariş ettim 31 ytl :))

gold cularda kaldırmışlar 2 gb lik cardın linkini

Alıntıları Göster
    hepsiburada da bigboy SDkart 15$
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joutsenlaulu

hepsiburada da bigboy SDkart 15$

Alıntıları Göster
    Gold dan bu ilanın açıldığı akşam siparişi verdim..yukarıda post tan önce..ve bugün geldii kredi kartı ile tek çekim...28 liraya ...2 GB kingston SD kart....

topiği acan arkadaşa teşekkürlerrrrr

• quote:

Gold dan bu ilanın açıldığı akşam siparişi verdim..yukarıda post tan önce..ve bugün geldii kredi kartı ile tek çekim...28 liraya ...2 GB kingston SD kart....

Alıntıları Göster
    quote:

vay be şanslı bir arkadaş daha bana gelmedi urun ve beni aramadılar umarım aramazlar ve hemen gelir şu meret..

de kredi kartıyla tek cekim yaptıgını niye soyleme ihtiyacı duydun anlamadım neyse

• quote:

quote:

vay be şanslı bir arkadaş daha bana gelmedi urun ve beni aramadılar umarım aramazlar ve hemen gelir şu meret..

de kredi kartıyla tek cekim yaptıgını niye soyleme ihtiyacı duydun anlamadım neyse

Alıntıları Göster
    normalde 30,50 YTL
    kredi kartına tek çekimle 28,25 e inmiş..indirimin indirimiii.ona şaşırdım ve o yüzden belirttim....

Umarım seninki de gelir!!

• quote:

normalde 30,50 YTL
    kredi kartına tek çekimle 28,25 e inmiş..indirimin indirimiii.ona şaşırdım ve o yüzden belirttim....

Alıntıları Göster
    quote:

normalde 30,50 YTL

valla geldi ..sevindirik oldum yav
    ha evet 9 a boldum ben yani pesin fiyatına 9 bolmekle tek cekimi bolmek arasında ay başına 20 krş fark ediyor..dayanamdım parça pinçik ettim bende

edit:cok dogrusun topic i acan arkadaşa cok teşekkurler .. bi ark ım sanırım mal eline gelmeden satmış bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme -- 19 Aralık 2006; 21:50:20 >

• quote:

quote:

normalde 30,50 YTL

valla geldi ..sevindirik oldum yav
    ha evet 9 a boldum ben yani pesin fiyatına 9 bolmekle tek cekimi bolmek arasında ay başına 20 krş fark ediyor..dayanamdım parça pinçik ettim bende

edit:cok dogrusun topic i acan arkadaşa cok teşekkurler .. bi ark ım sanırım mal eline gelmeden satmış bile

Alıntıları Göster
    doğrudur bence bir hata yoktur kingstonlar genellikle ucuz oluyor ama galiba kaliteleri güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTheLife

doğrudur bence bir hata yoktur kingstonlar genellikle ucuz oluyor ama galiba kaliteleri güzel

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bahsettiğiniz ürün hangisi linkte bürsürü ürün var hangi kinston net link verirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTheLife

arkadaşlar bahsettiğiniz ürün hangisi linkte bürsürü ürün var hangi kinston net link verirmisiniz

Alıntıları Göster
    urunu kaldırmışlar zaten kalacagınıda sanmıyordum fazla:D
    ama arayıp elimizde kalmadı uzugunuz dedigi arkadaşa niye yollamamışlar anlamadım ben ankaradayım ve buraya yolladılar. ilginc..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.