Şimdi Ara

Kingston HyperX Cloud 2 Gaming Headset 254 TL (Kırmızı, Gri Ve Beyaz Renk) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
7
Favori
5.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

siz siz olun kulaklık pedini değiştirmeye kalkmayın. ölüm resmen 1 saattir ona uğraşıyorum, bide videoya kolay değişim yazmışlar.

Bence siz iade etseydiniz yerinde karar olurdu
  • Bu Hyperx cloud 2 bence güzel kulaklık. İyi bir kulaklığım olmasaydı kesin alırdım. Daha önce Logitech G35, G930 ve Corsair H2100 kullandım. Şimdiki kulaklığım gerçek 5.1 olan Sentey Harmoniq Pro müzikte, filmde, oyunda vs çok iyi tek kötü yönü kablolu olması.
  • Sabah 256 liraydı akşama 288 oldu ve kırmızısı tükendi. Satışlar artınca hemen fiyat arttıran türk esnafı. Yine de fiyat iyi fakat firmayı 15 dk araştırınca içim karardı ve ben uzak durmaya karar verdim. G933 daha iyi gelmeye başladı. Yine en iyi fiyat bu sitede ama resmen kumar. Bozuk çıkarsa sattıkları ürünün arkasında durmadıkları sonucuna vardım ve çok arızalı ürünle karşılaşan olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qvx Q kullanıcısına yanıt
    Almaktan vazgeçtim bunu yapınca kendileri kaybetti :)

• 254TL verip kulaklık mı alınır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Razer surround pro bende de varmış. Kurup giriş yapınca hatırladım. Yıllar önce razer baracuda ile gelmişti. G930 da sesi fena yükseltiyor ancak sesin kalitesini çok düşürüyor. Baslar, tizler boğuluyor ve sesin doğallığı gidiyor. En kötü tarafı da aimp veya mpc-hc açıkken korkunç dip gürültüsüne sebep oluyor. Sesi sona dayayınca bas vuran noktalarda da ses azalmaları oluşuyor ki, kablosuz kulaklıkların genel sorunu. Mpc-hc ile kullanırken farkettiğim bir sorun da görüntü ile sesin senkronizasyonunu bozuyor. Boşuna para verip programın pro versiyonunu almayın. Pro ile gelen özellikler sesi daha da berbatlaştırıyor. Deneyecekseniz ücretsiz sürümü kullanın, 20 dolarınıza yazık etmeyin. Yok mu amazondan 700-800 lira civarına sağlam bir analog kulaklık tavsiyesi verebilecek? Yüksek sese hasret kaldım.
  • Kulaklığı test ettim sesi G930'dan çok daha iyi. 7.1'i neredeyse aynı belki az daha iyi belki az daha kötü. Uğultu bende de oluyor. Kingston'a yazdım ve Ankara'da bir adres verdiler oraya gönderirsem yenisini yollayacaklarını söylediler ses kartının yine çözülmezse geri dönüş yapın halledelim yazmışlar çoğu yabancı forumda. Olmadı tekrar yazacağım.

Gameekstradan alıp da sorun yaşayan varsa kingston'un desteğini kullansınlar. Eğer dendiği gibiyse Gameekstra almayacaktır büyük ihtimalle.
  • TheDeviLofDark kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim eline sağlık. Razer surround pro filan gereksiz yani.
  • Arkadaşlar ben razer'ın programını sitesinden indiremiyorum nedense başlamıyor download. Bana exe dosyasını nereden indirebileceğimi söyleyecek veya doğrudan link verebilecek birisi var mı? Çok büyük sevaba girersiniz.
  • Üst mesajlarda beyinsiz adam nickli üye fw paylaşmış onu yükledim ve hışırtı kayboldu. Sorun yaşayan varsa denesin.

Razer programı çok boğuk bir ses veriyor, pro versiyonunda ayarlar var düzelir mi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 15 Şubat 2016; 19:17:46 >
  • Merhaba arkadaşlar
    Ocak ayının sonlarında cloud 2'nin oxichampion koduyla 255 civarı bişeye geldiğini gördüm ancak stokta yoktu.Geçtiğimiz hafta stoklara gelmiş ancak indirim azalmış.Kargoyla beraber 300 liraya geliyor şuan ben de o kadar para vermek istemiyorum
    E haliyle bu durumda cloud 1' de almak mantıklı değil, çünkü 2 ile hemen hemen aynı fiyata geliyor
    Bende cloud core a yöneldim i indirimde 220 TL gözüküyorhttp://www.gameekstra.com/HyperX-Cloud-Core-Gamer-Kulaklik-Ses-Kartsiz-KHX-HSCC-BK-BR,PR-4514.html
    Araştırdım, anladığım kadarıyla cloud serisi temel olarak aynı sadece aksesuar ekleyerek yenisini çıkartmışlar.En son 2'de usb ses kartı eklemişler sanırım bi.Aksesuarlar benim için önemli değil.Bu sebepten dolayı core'da cazip geldi
    http://www.adeksstore.com/hyperx-cloud-core-gaming-kulaklik burada da aynısı 185 TL gözüküyor.Ancak Adeks Store servisinin biraz sıkıntılı olduğunu duydum.Bir arkadaş aldığımız yerden değil de Kingston'dan destek alınabileceğini söylemiş; ben de Ankara'dayım böyle bi imkanım var ise adeks'ten alıp almamayı düşünmem direk alırım

Şuan kullandığım kulaklık kulağımı acıtıyor.Uzun saatler kullanıyorum, konfor benim için önemli ve cloud da bu konuda iyiymiş.Bu sebeple en kısa zamanda sipariş vermek istiyorum

Cloud 2'nin indirimini mi beklemeli yoksa core u alıp geçmeli miyim? Core için ise adeks mi yoksa gameekstra mı?

Önerilerinizi bekliyorum , teşekkürler :)

D.N : Acer VN17 Nitro Black Edition kullanıyorum.Ses kartı hakkında çok bilgim yok ama iyi gibi geliyo bana, Dolby desteği var.(Cloud 2'de ses kartı var diyecekler için) Ses kartından ses düzeyi oynamaları yapmak da ihtiyaç duyduğum bir şey değil arkadaşlar

Edit:http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Headset-Surround/dp/B003VANOFY g930 indirimdeymiş.Buda cazip geldi? bunlar arasında mantıklı bi seçenek sunabilirseniz çok sevinirim arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mayk12344 -- 16 Şubat 2016; 23:01:45 >

• mayk12344 M kullanıcısına yanıt
    Cloud 2 nin 1'den en önemli farkı virtual 7 surround ses desteklemesi. Sanal surround ses ile oyunlarda sesin geldiği yönü algılamak çok iyi diyorlar. Bunu da sadece usb den bağlandığında sağlayabiliyor. Bunun dışında mikrofonda da noise cancelling ve kulaklık kısmında daha fazla konfor için memory foam kullanılmış. Teknik açıdan stereo ses çıkışları tamamen aynı. Bu özellikler senin için ne kadar önemli ona göre karar verebilirsin. Cloud 2 için tekrar öyle bir indirim olacağını ben sanmıyorum. Yurt dışı fiyatı bile daha yüksek şu anda. Firma olarak ben gameekstra yi biraz araştırınca alış veriş yapamayacağım bir yer olduğuna karar verdim. Karar sizin.

Hocam Surround ses olayının yetersiz olduğu söyleniyor.Memory foam benim için önemli, sadece cloud 2'de mi mevcut? Ben kulaklıkların aynı olduğunu sanıyordum
    Adeks hakkınızda bilginiz var mı acaba? Gameesktra'nın sıkıntısı nedir ekstradan

• http://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/kingston-hyperx-cloud-core-headset-siyah-khx-hscc-bk-br-P81884596 şurada var bende bir kampanya bekleyip almayı düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mayk12344 M kullanıcısına yanıt
    Surround ses'in performansını bilmiyorum ama sonuçta 1'de hiç yok...hiç yoktan kötü olamaz :) fps oyunları için önemli. Memory foam sadece 2'de mevcut. 1'de rahat ama 2 bu konuda önde. Adeks'i hiç bilmiyorum duymadım. Gameekstra adına bu forumda bile mağdurların açtığı başlık var, ayrıca bilinen şikayet sitelerine bir 10 dk bakarsanız genel olarak arızalı ürün çıkan çok ve asıl önemlisi böyle bir durumda müşteriye karşı tavırları çok kötü.
    Peki ben cloud 2 yerine core alırsam tam olarak ne kaybım olur? Çünkü fiyat açısından hala core daha cazip geliyor
    Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş Kingston'dan destek alın bana Ankara'da bir adres verdiler
    Demiş.Bu konu hakkında bilginiz var mı? Şuanda cloud 2 yi yurt dışından 255 tlye getirme şansım da var.Garantisiz veya Türkiye'de bana servis açısından sıkıntı çıkarabilecek bir mağazadan satın alırsam, oluşabilecek herhangi bir sıkıntıya karşı nasıl bir çözüm üretebilirim?

• Bugün gittim ve yeni ses kartını verdiler ben direk kingstona yazdım. Orada fan sesinden anlaşılmıyordu fakat verdiler yinede bakalım sorunu çözecek mi kart

• beyler dün aldim gameekstradan ama garanti belgesi yoktu içinde. Garanti yerine fatura filan mi geciyor nasil olucak garanti işi

• Beyler az önce 255+8 tl ile üründen bir adet sipariş ettim konu güncellenebilir bence 2. Eldeki Garantisiz Amazon Ürünlerini 250 ye satarken (kargo hariç) burda 5 tl ye muhattap firma ve garanti var...

Üstteki arkadaşımın yazdıüına takılanlar olursa satış sözleşmesini okudum garanti belgesi veya fatura ile demiş yani o sıkıntı olmaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Beyler az önce 255+8 tl ile üründen bir adet sipariş ettim konu güncellenebilir bence 2. Eldeki Garantisiz Amazon Ürünlerini 250 ye satarken (kargo hariç) burda 5 tl ye muhattap firma ve garanti var...

Üstteki arkadaşımın yazdıüına takılanlar olursa satış sözleşmesini okudum garanti belgesi veya fatura ile demiş yani o sıkıntı olmaz...

Konudaki indirim kodları halen geçerlimi hocam. Güncellememi istediğiniz nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.