Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
29
Favori
100.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

o kadar süre geçti çıkmıştır dedim çıkmamış üzdü :)

• Absnthe kullanıcısına yanıt

Hocam DLC'ler için resmi olarak Türkçe altyazı geldi mi?

• Hazır konu ustlere çıkınca yazayım dedim
    Bu oyun insanı psikolojik olarak çok yoruyor
    Oynarken inanılmaz bir mental çöküntü oluşuyordu :)
    @Absnthe hocam üçüncüyede başladık bitiremedik darısı dördüncü başlamaya :))
    Artık şu ilk iki üç saatlik kısmı görmek istemiyorum
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt

O konuda yetkililere bilgi olarak pm attim. Ukrayna savaşiyla Pazarlama müdürleri istifa ettigi icin sekteye ugramiş.. Bir dahada sormadim. Oyun ici 2 dlc'de ingilzice , ama duydugum kadariyla cevirmenler o 2dlc'yi cevirmişler. Googlede aratirsaniz bulursunuz. Hem o 2 hikaye cokta etkilemiyor anahikayeyi , Şiddetle oynamanizi öneririm . Yakın zamanda bende başlayacagim. TAM BAŞARİM kasmak için )) Bu yaz Kingdom come deliverance 2'e dair dedikodular bekliyorum )))

@JareD22 artik başlayip bitirmenin zamani gelmedimi ? OYUN cok zor ise , Hile aç hikayeyi bitir :) Böyle bir hikayeden mahrum olmani istemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 26 Nisan 2023; 18:52:56 >
  • Bu kanser oyunu ucuz diye satın aldım, düşman her zamanki gibi ultra instinct açmış parry yapıyor.

Yıllar önce nasıl tiksindiysem aynı iğrenç dövüş mekaniği devam ediyor, gittim mr fling trainer indirdim saçma sapan şeylerle uğraşmıyorum.

Outward da aldım ama bunun en azından harita olayı çöpün çöpü Outward'a bin basar.

Şimdi sorum şu, 240hz monitör var oyuna 60hz cap koymuşlar. cfg dosyasına bir şey ekliyorum ama hala 240hz kilidi açılmıyor.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
    Bu oyun insanı psikolojik olarak çok yoruyorOynarken inanılmaz bir mental çöküntü oluşuyordu

Oyuna bi ara başlamak istiyorum ama tam tersine atmosferi ve müziklerinden rahatlatıcı görünüyordu bana. Bu yorum ilginç geldi. Neden yoruyor? :)

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Henrynin sürekli uykusu geliyor sürekli acıkıyor bunları gidermek için ya eve ya hana falan gitmek gerekiyor
    Oyunun dövüş sistemi aşırı gerçekçi ve alışması çok zor
    Bir de iki kişi saldırdı mı siz o zaman görün şenliği :)
    Oyuna üç kere başladım toplamda 37 saat oynamışım ve bitiremedim
  • hayatımda oynadığım en iyi oyun

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Henrynin sürekli uykusu geliyor sürekli acıkıyor bunları gidermek için ya eve ya hana falan gitmek gerekiyor
    Oyunun dövüş sistemi aşırı gerçekçi ve alışması çok zor
    Bir de iki kişi saldırdı mı siz o zaman görün şenliği :)
    Oyuna üç kere başladım toplamda 37 saat oynamışım ve bitiremedim

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] 

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt

Ilk 3 saat hem yavaş akıyor hem çok üzücü

• Oyuna başladım ama Mass Effect Legendary Edition'u öne geldim. İlk 2-3 saati bitirdikten sonra oyun saldı açık dünyaya ancak oyunun savaş dinamikleri biraz sıkıcı ve ağır. Ara verdikten sonra döndüğümde umarım karmaşık dövüş sistemini unutmamış olurum. Yaratılan dünya ve harita çizimleri çok hoş ancak biraz boğucu gibi oyun. Sonraya attım bakalım.

• Xboxta bu oyun 21 lira su an bence bedava. Aldim ama turkce cikmadi Xbox sürümünde turkce yok mu
  • Bender B. Rodriquez kullanıcısına yanıt
    Sadece pc’de var.
  • SÜPRİZ !!!

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]

KCD 2 bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TORU-NAGA -- 12 Nisan 2024; 15:6:22 >
    Çok güzel haber de inşallah yakın gelecekte çıkar. Bekleyecek sabrımız kalmadı 😄

Oha. Benim bu oyunu yeni sistemden sonra bitirmemiş olmam da kocaman bir ayıp. Kafamdaki oyunları bir kenara bırakıp şu oyuna yumulayım ben en iyisi bu haberin üzerine.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

En yakın zamanda başla , gecemedigin bölüm olursa mutlaka dürt yardımcı olurum :) son olarak oyunda 2 dlc ingilizce diye biliyorum. Onlarin ceviriside yapilmiş onlarida kur mutlaka.

• kcd hayatımda oynadığım en iyi oyundu. umarım ikincisinde rezil etmezler.

• New Game Reveal (youtube.com)

18 nisan saat : 21.00 Canli yayin. Yeni oyun duyurulacak.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.