Şimdi Ara

Kindle paperwhite 3 vs kobo aura edition 2 mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaslar amazon kindle pw3 almak icin niyetlendim ve kindleturkiyeden alacagim alirsam.Sonra dnrda koboyu gördüm.kobo glo hd olsaydi durum daha farkli olurdu ama 500 tl altina sadece kobo aura edition 2 yi gördüm.Kindle ile sadece kitap okuyacagim ve tum kitaplari epubdan convert yapip gonderecegim.Hangisini almaliyim?Ve hangisi daha dayanıklıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up
  • Paperwhite 3 ile Glo Hd karşılaştırmaları çok fazla internette var bende Paperwhite 3 almayı planlarken Glo Hd almaya karar verdim ve satışı olmadığından forumdan 2.el olarak edindim gayet güzel bir cihaz. Geçenlerde Mall of İstanbul D&R'da Glo hd gördüm 429 lira etiketiyle belki sadece o teşhir ürünü kalmıştır bilmiyorum ama Glo hd alabiliyorsan tavsiye ederim. Aura çözünürlük ve piksel yoğunluğu olarak iki cihazdanda düşük bu düşük çözünürlük ne kadar etkiler kullanmadığım için orasını bilmiyorum ama Paperwhite ile Aura arasında seçim yapsam Paperwhite 3 alırdım.
  • Paperwhite 3 kullanıyorum. Hassas bir cihaz. Geçen yere düşürdüm. Bir kaç saat sonra dondu. Hard reset atmak zorunda kaldım. Ama çok memnunum. Dr de kobo baktım ama çok itici geldi gözüme. Gönül isterki paramız olsun kindle oasis alalım ama alamıyoz ki :D
  • TEŞEKKÜRLER,PAPERWHİTE 3 aldım.memnunum,şimdi aliexp.den sipariş ettiğim kılfımı bekliyorum :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.