Şimdi Ara

kimler Firmware olayını tam olarak hatasız yaptı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaşın N70'i N70 ME'ye dönüştürdük.
    Bir sorun çıkmadı.

Zaten kablo çıkmayıp internet bağlantısı da kesilmezse kolaylıkla yapılabilecek bir olay
  • Kusura bakma ama; Ben sony ericsson bölümüne yazdım.
  • ben ben
    Canım sıkıldıkca K750 W800 E CEVİRİYORUM 5 DAK.
    Allah için daha bişi olmadı...
    Aslında dikkatliysen cok basit....
  • w800 vardı
    ilk denememde başaramadım kabloda bi problem çıkmıştı
    ikincide yapmıştım
    1 sene falan oldu
  • arkadaslar nedir bu Firmware olayı ? Nasıl yapılıyor bende k750i var ne gibi sonuçlar elde edebilirm uygularsam ?
  • hiç elleme telefonunu kıymetini bil.
    elleyeceksende çok güzel olur ama bilene...
  • benimde k750i im var.3 kez update yapmışımdır.Maşallah en ufak bir sorunla dahi karşılaşmadım...
  • Bende w810i me 1 hafta içinde 3 kez firmware kurdum far manager ve phone xs ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buqqi -- 6 Mart 2007; 13:31:55 >
  • ben hata yapılacak bişi olduğunu sanmıyorum 2 tane dosya seçiyoruz xs++ ile yüklesin sonra far maneger ile bi dosya değiştir bitti bu kadar basit 3-4 saat yazan arkadaşlar var forumda ben 3-4 dakikada oldu ben anlayamadım farklı bir durummu var acaba attığım firmware de w700i için r1ca021
  • ben w810i de kulaklık sesi daha yuksek olan eski sürüme geçtim..
    tabi program ilk 6 denemede telefonu açtı telefon kullanılmaz hale gelmişti fakat 7.denememde başardım sonrada flash temaları yukledim o daha basit bir olay
  • n73 ü me ye çevirdim sorunsuzca daha sonra tekrar n73 e çevirdim hiçbir sorun çıkmadı.
  • her türlü firmware, flash tema, kamera, ses vs. tüm hepsini başarılı olarak yükledim, sildim yeniden yükledim... ha en başta 2-3 gün yapılandırma hatası sorununu çözmekle uğraştım ama halletik
  • bende hiç sorun çıkmadı ne e398 de ne de w700 de
  • Bende 10-15 dk.da 031'li versiyonu 005'li versiyona düşürdüm. Tel W810 bu arada Birkaç defa acustik dosyalarını yükle kaldır fln yaptım, şimdiye kadar hiçbir problem olmadı. Ama versiyon düşürmek gerçekten kolaymış
  • bende w810 i var ilk flash tema için yaptım sonra bi ara tel çalışırken bataryayı çıkardım açılmadı bi daha yine yaptım uzun sürdü ama yaptım yani ama kısayolunu da öğrendim siteden :)
  • peki w810 nun acustik yapınca çok deişme oluomu bn yapmak ve yapmamak arasındayımda
  • Versiyona nasıl bakıyorduk unuttumda?
  • Ben de nemesis ile 6630 a 6630ME yazılımı yükledim ayrıca Phoenix ile 6233 e 5.10 versiyonu yükledim.

Bilgisayar kilitlenmez, eliniz ayağınız kabloya takılır ya da kablo temasssızlık yapmaz ve elektrikler kesilmez ise sorun yok.
  • bizde siemens sx1 e bi sürü fw yaptık yükledik
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.