Şimdi Ara

Kilo vermem durdu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 15 yaşında 1.75 boyundayım. Yazın başında 85 küsür kiloydum ve göğüslerim kocamandı. Şuanda 76.5-78 arasında çıkıyorum göğüs boyutuda küçüldü. Aynı diyeti uygulamama rağmen 1.5-2 haftadır 1 gram dahi oynamıyor. Sabah kalktığımda 76.5 akşam yemekten sonra 77-78kg arası çıkıyorum sürekli.Son bir haftadır insanity ve spor salonuna devam etmeme ve diyeti ağırlaştırmama rağmen hala böyle.

Diyetim: Sabahları bir elma + bazen bi paket diyet bisküvi - diyet çay - akşamları yağsız et / uyku sorunum olduğundan bazı geceler sabaha kadar uyumuyorum buyüzden bazen 1-2 kupa diyet sütlü kahve içiyorum

insanity'e gelince. layığıyla yapamıyorum özellikle yerdeki hareketlerin çoğunu kafamı havluya sarmış bi şekilde izliyorum ancak ayaktaki hareketlerin büyük çoğunluğunu yapıyorum. bazen son 10 dakikayı yapamayım kapadığım oluyor.

spor salonuna haftada 4 gün gidiyorum ufak ağırlıklarla kol-göğüs-bacak çalışıyorum

tavsiyelerinize ihtiyacım var okul başlayana kadar ideal kiloma ulaşmayı hedefliyordum ama şu son 2 hafta bende çok büyük motivasyon düşüklüğüne sebep oldu

• Diyetini değiştir, vücudunu şaşırtman lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlakElvin B kullanıcısına yanıt
    araya cheatmeal(git hiç planda yokken öğlen dürüm ye) koy bide mantıksız olma şimdi reklam olucak ama fatsecret ya da ingilizcen varsa myfitnesspal uygulamalarından birini indir tam kalori hesabıyla kilo vermeye çalış 7000 kalori 1kg yağ eder unutma buna göre yap diyetini benim diyetim sabah kellogs , ton balığı , yumurta , meyve , salata o an canım ne isterse düşük kalorili bişey sonra bol su ile 5-7 saat ki antreman günlerinde tam bu 5-7 saatin sonlarına getiriyorum antremanı ki yağ yakımı başlamışken sporda da yağdan devam edeyim öğlen yağsız et , balık canım ne isterse yine zaten programa yazıyorum her yediğimi benim irade sağlam o yüzden 500 kcal yetiyor bana ama sen 1000-1500 kcal ile de iyi kilo verebilirsin ben bu hatayı yaptım ama vücut mecburen kilo verdi vudunu stresse sokma kendini güç tasarrufu moduna alıyor vücut performansın da düşüyor
  • arkadaş nasıl insanlarsınız ya hiç mi okumuyorsunuz ? vücut faaliyetini sürdürebilmesi için bile 1000-1200 kalori gerekirken senin diyet dediğin şey ne ?

ne bilinçsiz adamlarsınız

o kiloları geri alacaksın haberin olsun.

yukarıdaki arkadaşı da dinleme 500 600 kcal ile diyet miyet olmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.