Şimdi Ara

Kilo Veriyorum Ancak Vücudum Sarkıyor Yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Başlıkda gördüğünüz gibide kilo veriyorum ancak vücudum sarkıyor 108 kg dum 1 ayda 98 e düştüm 3 aya kadarda hedefim 80 e inmek ancak aynada kendime bakınca gördümki göbeğim aşağı doğru sarkmış bunun sebebi nedir hergün mutlaka toplamda 100 tane falan mekik çekiyorumdur ve diğer yağ yakma hareketlerinide yapıyorum muay- thai sporuda yapıyorum ve göğüslerimin gitmesi için ne önerirsiniz erkekde göğüs hiç ama hiç hoş durmuyor çok azimliyim nekadar zor olursa olsun başara bileceğime inanıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim :)

• güncel lütfen yardımcı olun
  • merhaba başınıza gelen malesef normal o kadar hızlı kilo kaybında zaten alt göbekte sorun olmamasına imkan yok. evde kendi çabanızla düzeltme şansınız pek yok malesef bir spor saloluna yazılıp uzman tavsiyesiyle belli egzersizlerle düzeltebilirsiniz ama muhtemelen cerrahi müdahale gerekebilir. yok evde ben kendi çabamla düzeltecem derseniz ben pek mümkün olduğunu sanmıyorum.
    göğüste jinekomasti sorunu yoksa ilk etapta sarkma bile olsa zamanla düzeliyor onun için çok özel bir şeye gerek yok.
    bende 6 ayda 116 dan 85.5 kiloya indim alt göbekte sarkmadan pek kurtuluş yok malesef ama ben çok kafama takmıyorum yıllar geçtikçe toparlanmaz bende çok kafama takarsam mecbur amelliyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zohahahaha -- 28 Aralık 2012; 10:13:00 >
  • cildin yaglanip ten rengin de kararıyor mu?
    bunlar kilo vermenin belirtileri malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladim 80 eindikden sonra fitness sart ozaman tesekkur ederim cildim degilde saclarim hergun yaglaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wazap

Anladim 80 eindikden sonra fitness sart ozaman tesekkur ederim cildim degilde saclarim hergun yaglaniyor

malesef hayır 80 e gelene kadar hiç bir şey yapmazsanız amelliyat harici kesinlikle toparlayamazsınız.
  • anladım başlıycam fitnessa 1 haftaya kadar teşekkür ederim yardımlarınız için
  • vücudun kilo verirken yagların ve fazlalıkların gitmesiyle sarkmalar başlıyor maalesef aynı sorun bendede var :) ama mesela göbek için uygun setlerde mekik kollar için omuz göğüs için uygun hareketleri bi profosyenel eşliğinde uygulaman lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

cildin yaglanip ten rengin de kararıyor mu?

Şans seri bu konuya girdim bende 2 ayda 86 kilodan 73e düştüm bu yazdığın sorun bende de var.Geçenlerde doktora gittim bana psikolojiktir diyip gönderdi.Bunun çözümü nedir yani kilo vermeyi bırakınca düzelir mi diyecem fakat ben yazın vermiştim kiloları sorunum hala devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alizwel

quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

cildin yaglanip ten rengin de kararıyor mu?

Şans seri bu konuya girdim bende 2 ayda 86 kilodan 73e düştüm bu yazdığın sorun bende de var.Geçenlerde doktora gittim bana psikolojiktir diyip gönderdi.Bunun çözümü nedir yani kilo vermeyi bırakınca düzelir mi diyecem fakat ben yazın vermiştim kiloları sorunum hala devam ediyor.

aslında çok aşırı kilo kaybı yok ama bir spor salonuna yazılıp uzman tavsiyesiyle yapılacak egzersizlerle rahatlıkla toparlar bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.