Şimdi Ara

Kilo Veremessem Bittim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kilo: 120 civarı

Daha önce 1.5 ayda 23 kilo vermiş adamım ve o 23 kiloyu yaklaşık 1 sene için'de 60 kilo olarak geri aldım. Nasıl becerdin derseniz vücut geliştirme illeti yüzün'den ilaçlar vs. Ve şimdi baya oldu vücut geliştirmeyi bırakalı kilolarla baş başa kaldım. Herneyse benim bu kiloları okullar başlamadan bir an önce vermem ve normal olan 73 kiloma dönmem lazım üstelikte bu iş için 2.5 ay gibi bir zamanım var. Eyer okullar açıldığında vermemiş olursam bu sene 3.kere çakıcam ve birdaha okuma şansım kalmayacak özel okul olmasına rağmen babam çok büyük baskı yapıyor ya vereceksin ya vereceksin diyor bu seneyide kilolar yuzunden bos gecirip cakarsan bidaha okıyamıyacan diyor. Çok buyuk stres ıcındeyım bugun bana son konusmasınıda yaptı diyetisyene gıtsem ayda 4 kilo verdirecek 2 ayda etse etse 8 kilo eder 112 kiloyla işler yoluna gırmez en az 80 kilo olmam lazım. Hayatımda bir kere 57 kilo oldum oda 23 kılo verdiğimdeydi ve bana john travolta derlerdi. Fakat şimdi allahın belası kılolar yuzunden ne tıpım ne moralım ne sosyallıgım nede kafam kaldı. Normal kiloma dusmem lazım tıpımın duzelmesı yenıden sosyal olmam ve bu bataktan cıkmam lazım. Hayatımdakı butun sorunlar lanet olası kılolar yuzunden zaten. Ne yapıcam nasıl yapıcam nasıl yetişecek.

Yıkıcı degıl yapıcı yorumlarınızı beklıyorum

• Bende kilo alamıyorum hangi ilaçlar o kadar sana kilo aldırdı hocam?
  • Koşu yapcaksın, sadece

ayrıca kilo almak için ilaç kullancaksan Godlike hiç tavsiye etmem.Kilo alamamak genetiktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 5 Temmuz 2009; 3:54:08 >
  • Allah yardımcın olsun hacı ben 182,85 kiloyum 70 lere inemiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GødLiké ~ RéckLéssLy

Bende kilo alamıyorum hangi ilaçlar o kadar sana kilo aldırdı hocam?

hocam testesteron hormonları protein tozları hatta iğne o işlere hiç girme ben tığ gıbıydım ıste dedım yukarda travolta gıbı adamdım sımdı obez sınırındayım kılo almaya fılan kalkma bırak normal kalsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: LuciD`

Allah yardımcın olsun hacı ben 182,85 kiloyum 70 lere inemiyorum

182 mi boyun kaç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fryderyk Chopin

quote:

hocam testesteron hormonları protein tozları hatta iğne o işlere hiç girme ben tığ gıbıydım ıste dedım yukarda travolta gıbı adamdım sımdı obez sınırındayım kılo almaya fılan kalkma bırak normal kalsın

tek yapman gerek koşu, başka birşey yapmasanda olur, sadece sabah 6- 6 .30 gibi kalk ve açık havada koşunu yap. ama her sabah düzenl yap bunu.İlaçlarla almışşsın 90a hatta 80e bile inebilirsin tekrardan ama90a inmek için çok çlaşman lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: emre_fb_fb

quote:

quote:

tek yapman gerek koşu, başka birşey yapmasanda olur, sadece sabah 6- 6 .30 gibi kalk ve açık havada koşunu yap. ama her sabah düzenl yap bunu.İlaçlarla almışşsın 90a hatta 80e bile inebilirsin tekrardan ama90a inmek için çok çlaşman lazım

Bizim burası site cadde değil caddeye cıkman ıcın dere tepe asman lazım asana kadarda canın cıkıyor zaten kosucak halın kalmıyor. Zaten dıyetsız bır ıse yaramaz

• quote:

182 ? Kafası iyi herhalde 82 dicekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxitcL -- 5 Temmuz 2009; 3:57:57 >
  • Kardio yap. Araştır bulursun netten. Sağlıklıdır ve en hızlı kilo verme yöntemi budur. 40 kilo vereceğini sanmıyorum ama.
    (Eğer bulamazsan netten söyle yarın pm'den anlatırım.)

Ama 3 ayda 40 kilo çok sağlıksız. Zayıf olursun ama sağlıksız olursun. Seneyi hastanede geçirme ihtimalin de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi windsurf -- 5 Temmuz 2009; 3:59:53 >
  • Ne kadar yanlış iş yapmışsın.O kadar kısa sürede 23 kilo verirsen geri alırsın tabii.Sen diyetisyenleri dinleme bakalım.Hem çok kilolu olduğun için ayda 4 değil 7kg civarı verebilirsin.Öncelikle bir diyetisyene gidiyorsun.Onun verdiği programa uyacaksın.Sonra her gün 1saat yüksek tempoda yürüyüş yapacaksın.2,5 aya 20-25kg verirsin.
  • burdan yazmakla olmaz.120kilo az değil.kalpte vs sorun oluşabilir tehlikelidir.boş ver sen kendi kendine kilo vermeyi.diyetisyene git.yine kendi kendine kilo versen aynı şekilde geri alıcaksın.sağlıklı bi şekilde ver bi daha geri alma...
  • Olay şu okullar açılana kadar EN AZ 85 olmam şart. İsterse hastanelık olayım yatar cıkarım baska carem yok diyetisyene gidip 85 yap benı desem yaparmı 2.5 ayda

bidahada bodyden elımı ayagımı ceker en fazla fıtness yaparım dustukten sonra zaten benım ıcın kas degıl tıp onemlı tıpımı gerı ıstıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fryderyk Chopin -- 5 Temmuz 2009; 4:03:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FoxitcL

quote:

öyle değil adamın boyu 1 m 82 cm, 85 kilo ve 70lere inmeye çalışıyor.
  • quote:

Olay şu okullar açılana kadar EN AZ 85 olmam şart. İsterse hastanelık olayım yatar cıkarım baska carem yok diyetisyene gidip 85 yap benı desem yaparmı 2.5 ayda

Anlamıyor musun anlamak mı istemiyorsun?O kadar kilo verirsen yine alacaksın değişen bir şey olmayacak.Kendine zarar vereceksin.Sen bilirsin.Bir insan kendini düşünmüyorsa bizim yapacağımız bir şey yok..
  • verirsem bıdaha bodyden elımı ayagıma cekıp en fazla fıtness yapıcam ılac fılanda kullanmıcam zaten kas olması onemlı degıl eskı tıpımı gerı ıstıyorum
  • ben sabah hafif kahvaltı yapıyordum. daha sonra öğleden akşama kadar çalışıyordum. akşamda karpuz yiyordum.
    kahvaltı+karpuz+su ile kısa sürede 10 kilo vermiştim. sende karpuz diyetini deneyebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: JungleBoyFromSawyer

ben sabah hafif kahvaltı yapıyordum. daha sonra öğleden akşama kadar çalışıyordum. akşamda karpuz yiyordum.
    kahvaltı+karpuz+su ile kısa sürede 10 kilo vermiştim. sende karpuz diyetini deneyebilirsin

pm olarak detaylı atarsan sevınırım bıde calısma programını
  • quote:

Orjinalden alıntı: Méxes

quote:

Orjinalden alıntı: FoxitcL

quote:

öyle değil adamın boyu 1 m 82 cm, 85 kilo ve 70lere inmeye çalışıyor.

Hay sen çok yaşa , yalnışlık olmuş 1.82 boy 85 kilo

• çalışma dediği iştir benceya uzatma işte ağır spor yaparsan kalbini zorlıyabilirsin.gerek yok.2.5 ay değilde 5ay sürsün ama sağlıklı olsun tekrar alma o kiloları.kendini düşün biraz...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.