Şimdi Ara

Kilo Boy Oranı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ag0r -- 1 Kasım 2007; 6:46:30 >

• kilo boy orantısızlığından çürük raporunu alamazsın direkt, bazı durumlarda ertelenebilir normal sevk tarihin bazende a grubu arızalı diye yazarlar ama bu arıza grubu askerliğe elverişsiz anlamına gelmez senide muhtemelen öyle yaparlar sadece komando olmazsın benim bildiğim bunlar
  • ÇÜRÜK RAPORU ALMAK TÜRK ASKERLIK ÇAGINDA BİRİNE YAKIŞMAZ SAGLAMSAN ŞEHİT OLANLAR GİBİ SENDE BİR TURK EVLADISIN GİT VE VATANİ GOREVİNİ EN İYİ İSEKILDE YAP

YA SEV YA TERKET
  • benimde kalbimden ameliyatım artı kaburgalarımda klipsler + anemim var ama kapı gibi yapıcam
  • Genelde askere gonderirler ve gereken orada yapılır cünkü diger türlü git seneye gel git seneye gel muhabbeti ile karsı karsıya kalabilirsin.Ben Hatay Serinyol'a gittiğimde 1.86 boy 117 Kg'idim ve 1 ay hava degisimi aldım sonra ise donup bitirdim zaten Ankara Gata'ya düstüm usta birliginde oradada Endokrin bölümüne yani dahiliye ne sans ama tam benim yerimde bircok asırı kilosu olan asırı zayıf olan seker hastası asker ve subay astsubay vardı.

Curuk alim falan derken kendini askeri mahkemede bile bulabilirsin arkadasım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.