Şimdi Ara

Kilo Alamıyorum Yardım Beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 17 yaşındayım boyumu bilmiyorum hiç ölçmedim ama uzun boyluyum 45 kiloyum ne yaptıysam kilo alamıyorum. Az yemek yerim ama sık sık yerim her yediğimde de yağlı şeyler yemeye özen gösteririm ama ya sivilce çıkar ya saçım yağlanır bi türlü kilo alamıyorum. Önerilerinizi alayım..

• Saglikliysan bosver bende zayifim sorun etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parazit vardır . Git test yaptır ve ya eczaneden kontil al .

• Sağlığım yerinde ama çok sıskayım biraz kilo aldıktan sonra kas çalışmak istiyorum
  • bende 58 kg yim salla gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Tall Man

Parazit vardır . Git test yaptır ve ya eczaneden kontil al .

Parazit varsa aşağı taraflarda bi gıdıklanma hissi oluyormuş diyorlar bende öyle birşey yok
  • Aynı durum bende de var ya 45 kiloyum arkadaş 45 ne ya
  • Bende siskayim aralikli olarak 45 52 olarak kilo alip veriyorum 52 nin ustune cikamamisimdir. Her yil check-up yaptiririm hic bir saglik problemim yok psikolojik haric. O yuzden zayif olmayi kafama takmiyorum Ama kisisel olarak kas istiyorsan ona birsey diyemem (not: kilo alirsan soyle banada bende yapiyim benimde yeme duzenim ayni )

• Hemen bi yulaf ezmesi alip bunu sutle balla falan yiyorsun tadi yok yulafin ama yerken zorlanirsin ama kullandikca etkisini gorurusn.2 hafta kullan hergun ye 2 hafta sonunda kilo alirsin ama paso böyle yaparsan yag olarakda alirsin jyi olmaz vucut gelistirmeyede başlamalisin..

• bende 1.80 im ama 65 im hala bi 70-75 olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Hemen bi yulaf ezmesi alip bunu sutle balla falan yiyorsun tadi yok yulafin ama yerken zorlanirsin ama kullandikca etkisini gorurusn.2 hafta kullan hergun ye 2 hafta sonunda kilo alirsin ama paso böyle yaparsan yag olarakda alirsin jyi olmaz vucut gelistirmeyede başlamalisin..

Hemen yarın başlıyorum hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.