Şimdi Ara

kilit kodu yardımmmmmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim nokia 6670 telefonum var ben telefon açıkken yeni kilit kodu koymuştum iki - üç gündür telefonu yanımda taşımıyodum telefonun şarjı bitmiş ve kapanmış kilit kodunu da unuttum açamıyorum telefonu nasıl açabilirim bilen varsa yardım edebilir mi?

• telefonunun imei numarasını biliyorsan, bir başka telefona yükleyebileceğin bir symbian programıyla telefonunun unlock kodunu bulup açabilirsin. zor birşey değil programı da galiba maxicep veya cepforumda var
  • Dostum, telefonu her açtığında telefon kilit kodu sorulmasını önlemek için kilit kodu ayarını otomatik yap.. Böyle yaparsan telefon kilit kodunu sadece teline başka bir hat takıldığında soracaktır
  • kilit kodu kırmak için söylediğin programı bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. kilit kodunu unuttuğum için 6670 telefonuma format atamıyorum telefonda virüs var.
  • topcileri okuyalım ne olur daha demin burda üst topiclwerden biriydi kilit kodu topiği
  • yerinde olsam hic ugrasmazdim telefonunda viruste varmis en iyisi bi telefoncuya gotur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ulas1986

yerinde olsam hic ugrasmazdim telefonunda viruste varmis en iyisi bi telefoncuya gotur...

ne alaka la?
  • http://nfader.z-host.ru

buraya telefonun imei nosunu yazıyosun.sonra cıkan no yu kilit kodu yerine kullanabiliyosun.
  • hako7610 çok tesekkurler verdıgın lınkle benı bır zor durumdan kurtardın!!!!!!!
    patesi senden de özür dilerim haklısın forumu ıncelemeden konu actım sanada tesekkur ederım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!!
    BEN BU FORMU SEVİYORUM.
    BUNDAN SONRA DAHA DIKKATLI OLACAGIM . THANK YOU
  • quote:

Orjinalden alıntı: hako7610

http://nfader.z-host.ru

buraya telefonun imei nosunu yazıyosun.sonra cıkan no yu kilit kodu yerine kullanabiliyosun.

abi sen süpersin yaa!!! kafayı yemiştim kilit kodu yüzünden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.