Şimdi Ara

Kılıf çekim gücünü etkiler mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İphone 5s aldım 3hafta önce, ertesi gün de sert plastik bir kılıf aldım. Telefon bir iflah olmadı bi 5çekiyor bi servis yok diyor, internet sürekli gidiyor, snapchatte bi türlü video yükleyemiyor. Ankarada şehrin göbeğindeyim hattım vodafone. Hattı annemin teline taktım gayet güzel çekiyor. Telefoncuya sordum kılıf etkilemez dedi ama emin olamadım. Kılıfı çıkardım biraz daha iyi ma bazen ciddi ciddi hat gidiyor telefon kullanılmıyor, arama vs de yaptırmıyor yani.
    Garanti servisleri hakkında da çok olumsuz yorum okudum kuzenimin telefonunu da garantisini iptal edip pert e çıkardılar, garantiye götürmeye de çekindim. İphone 5sde kronik böyle bir sorun var mı, kılıf etkiler mi, direk garantiye götüreyim mi ? Ankarada hangi servisi önerirsiniz?(istanbulda appstore a götürme imkanım yok maalesef)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpiam -- 1 Ağustos 2016; 10:26:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet etkiliyor bende kalın Belkin var onunla düşük verim alıyorum kameranın telefonun üst arka kısmını eliniz ile kapatırsanız WİFİ dişlerinin düştüğünü görürsünüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bahsettiğim wifi değil ama, o biraz daha normal geliyor ama bir telefonun arama yapmaması nedir ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekim gücünüde etkiliyor mafeles

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3189175C2 -- 1 Ağustos 2016; 15:03:46 >
  • Etkiler de 5 ten sıfıra düşürmez. Bi kılıfı takıp bakın birde çıkarıp bakın, 5 dişten 2-3 dişe kadar düşürüyosa kılıftandır. 1 diş oynuyosa herhangi bir sebep olabilir

• Dün garantiye verdim bakalım haber bekliyorum,cihaz günün yarısında arama yapmıyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.