Şimdi Ara

Kick boks mu body mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam beyler başlıkta gördüğünüz gibi bu yaz ikisinden birini yapmak istiyorum ama kararsız kaldım yardım lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkisinide yapamazsin yaz mevsiminde. Gec kaldin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ffardaff

Selam beyler başlıkta gördüğünüz gibi bu yaz ikisinden birini yapmak istiyorum ama kararsız kaldım yardım lütfen.

İkiside birbirinden farklı şeyler.Kick boks'a gidersen tekniğin,dayanıklılığın artar ama body'deki gibi hacimli kaslar yapamassın.
  • kick boks kesınlıkle kuru kuruya kas yap nereye kadar en azından kendını savunabılırsın ben gıdıyorum mesela
  • yaz ayında yapacağın bodyden hayır gelmez,onun için kick boks daha uygun bi seçenek

• quote:

Orijinalden alıntı: ffardaff

Selam beyler başlıkta gördüğünüz gibi bu yaz ikisinden birini yapmak istiyorum ama kararsız kaldım yardım lütfen.

NE istediğine Bağlı Sana ona Göre bi kara verim

ben Kickboks Yaptım
  • niye gelmesin allah allah milletin işi gücü var kışın
  • Box, Kick box, karete, judo vs. fark etmez. En azından bir tane dövüş sporu öğrenin. Kısacası hangisi sana yatkın geliyorsa ona git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

niye gelmesin allah allah milletin işi gücü var kışın

biz ona yazlikci bodyciler diyoruz yani üç ay ile bisey olmaz diyorum ben sana, yazın su kaybı çok fazla oluyor yazın hacim almak zordur... sen yazın hangi ara kütle yapican da hangi ara sergiliycen onu bi ay zaten alışma süreci,onun yerine git kick boks yap en azından biseyler öğrenirsin, ha body yap yapılmaz demiyorum ama bisey elde edemezsin

• Bende tekvandoya gitmek istiyorum amaa... Bakalim hele bi okullar kapansin.

• Öncelikle mevsimlik gideceksen hangi spora gidersen git çok etkili bir şey bekleme. He illa gideceğim diyorsan ben boks veya kick boks derim. Çünkü body gerçekten emek istiyor yani hayatının bir parçası yapacaksan gideceksin yoksa öyle yaz tatilinde gidersen kendini yormakla kalırsın. Ben bir dövüş sporuna git en azından hafif pratiğin olsun derim. Ama dediğim gibi ikisinden de çok bir şey bekleme.
  • Kick box hocana sorarsan body building yapmaman gerektiğini anlatır sana. Mevsimlik yapabileceğin bir şey değil her ikisi de. Kick boxta 2 ayda anca açılırsın zaten. Müşterilerinin temiz olduğu bir salon bul, benim gittiğim yere gelen adamlara ayaklarını yıkatamıyordu hiç kimse; kokudan ölüyorduk. Bir de antrenmandan sonra o pislik yere yatıp şınav mekik çekeceksin unutma
  • Body 3 ayda sonuç verecek birşey değil. 3 ayda en fazla yağları yakarsın. 1-2 kilo kas kazanırsın. O da tüm vücuda dağılacağı için belli olmaz.
  • kick box yapanlarin cogu ileride parkinson hastaligina yakalaniyor bence arastir

• quote:

Orijinalden alıntı: manufernandes

kick box yapanlarin cogu ileride parkinson hastaligina yakalaniyor bence arastir

karaciğere alınan darbelerle alakalı o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

kick box yapanlarin cogu ileride parkinson hastaligina yakalaniyor bence arastir

yanlisin var beyne alinan darbe ile alakali

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

quote:

yanlisin var beyne alinan darbe ile alakali

Haklısın baska bi hastalıkla karıştırdım, onun adı da aklıma gelmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.