Şimdi Ara

Kibarca bir hatırlatma; bu oyunu çok ciddiye almayın [Reddit frontpage yazısı] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağlattın kardeşim bundan sonra oyun isteği atan herkesi kabul edecem
  • Öyle bir yetkim var mı bilmiyorum ama konuyu bu akşam sonuna kadar sabitleyeceğim. Sizde lütfen çeviriye bir kez daha göz atınız. Eksikler varsa arkadaşa iletelim düzeltiriz.
  • emek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

Öyle bir yetkim var mı bilmiyorum ama konuyu bu akşam sonuna kadar sabitleyeceğim. Sizde lütfen çeviriye bir kez daha göz atınız. Eksikler varsa arkadaşa iletelim düzeltiriz.

Sanırım sabit konular sayfanın en altında çıkıyor, konuyu normale alırsan hem daha çok kişi görür hemde senin yetkin sıkıntıya girmemiş olur ama sen bilirsin. Teşekkür ederim bu arada, 3-4 yeri eksik yazmışım anlamda sorun yapacak cinsten değil ama düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

emek var.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

quote:

Öyle bir yetkim var mı bilmiyorum ama konuyu bu akşam sonuna kadar sabitleyeceğim. Sizde lütfen çeviriye bir kez daha göz atınız. Eksikler varsa arkadaşa iletelim düzeltiriz.

Sanırım sabit konular sayfanın en altında çıkıyor, konuyu normale alırsan hem daha çok kişi görür hemde senin yetkin sıkıntıya girmemiş olur ama sen bilirsin. Teşekkür ederim bu arada, 3-4 yeri eksik yazmışım anlamda sorun yapacak cinsten değil ama düzelttim.

Evet öyle oldu Gürsel Bey'e konunun yukarıda kalması için yapılabilecek bir şey var mı diye pm attım bakalım. O bulur bir yolunu elbet

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: noth1

quote:

Evet öyle oldu Gürsel Bey'e konunun yukarıda kalması için yapılabilecek bir şey var mı diye pm attım bakalım. O bulur bir yolunu elbet

Teşekkür ederim yardımın için. Bu arada yorumların birinde yazıyor;

"Aynı durumun neredeyse benzeri bende de yaşandı aslında. Gerçek hayattanda tanıdığım ve oyunu iyi oynayamayan bir arkadaşım var (bayan) ve normal oyun attığımızda bile sinirleniyorum. Bu yüzden çoğu kez normal maç davetlerini görmemezlikten geldim. Bir gün, bana turnuvada oynayacağını ve takım topladığından bahsetti. Takımım olduğunu söyledim ve o da bana "kahretsin, turnuvaya katılacak arkadaşım bile yok XD" yazdı. Turnuvadan sonra hayatını bitirdi (intihar), şimdi ise o oyun davetleri asla gelmeyecek, bazen maç geçmişini açıp umutla son maçlarına bakıyorum."

• Güzel hikaye ama CSB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • duygu sömürüsü yapmış sizde yemişsiniz. hasta olması bronz olup oyunu mahvetmesini meşru kılmıyor
  • cool story bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabballist

Reddit ora. Ciddiye alınmaz ordaki hiçbir hikaye. Tıpkı 4chan gibi. Zaten bu tarz hikayeler hep yazılır. Birkaç yıla alışırsınız.

OHA ADAM REDDIT ILE 4CHANI BİR TUTTU OHAAA

• Ikisinde de hard troll oldugunu kastettim.

• lol oynayan kaldı mı ya
  • minibüste gözlerim doldu ayıp değil mi...

• quote:

Orijinalden alıntı: batublood

duygu sömürüsü yapmış sizde yemişsiniz. hasta olması bronz olup oyunu mahvetmesini meşru kılmıyor

Yazıyı gözünle okusaydın anlatmak istediğinin bu olmadığını anlardın.

• sadface
  • quote:

Orijinalden alıntı: batublood

duygu sömürüsü yapmış sizde yemişsiniz. hasta olması bronz olup oyunu mahvetmesini meşru kılmıyor

O adam isteyerek mi oyununu mahvediyor? Daha iyisini istiyor ama yapamıyor.
  • Kimse isteyerek feedlemez bırakın feedlesin bende zamanında feedledim hatta ilk bot maçımda karşı bota 20 kill vermiştim ve şuanda oyuna dia 2 olarak 1 sene ara verdim yani herkes kötü oynaya oynaya öğrenir bircok insan mutlu olmak için girer oyuna ama bir fb verdi diye neden 4 kisi 1 adama yüklenirsiniz ki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.