Şimdi Ara

KG-290 hakkında???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.enekonomik.com/cep_telefonu/resim_detay.asp?PictureID=1387&Model=LG_KG290&Maker=LG

!!!!!!!!!!!!!!!! adresinden Özelliklerine ulaşabilirsiniz!!!!!!!!!!!!!!!!

bu telefonu almayı düşünüyorum ama bazı yorumlarda sesi az çıkıyor diyorlar buyorumun aslı varmı , aslı varsada Samsung E250 den bilemi az çıkıyo.

alan veya kullanan varsa lütfen yardım edin?????

• Başlığı açan arkadaşım izniyle bende sorumu ekliyeyim Sadece kamera ve telefon özelliklerini kullanıcak biri için bu telefon nasıldır? Daha iyi alternatifler mevcut mudur?Teşekkürler...
  • bir de sarj ne kadar gidiyor
  • Öncelikle telefonu ne için alacağınız çok önemli.Bir çok kişi telefondan memnun değil.Sebebi ise telefona bluetooth (Bt.) ile 5Mb dan büyük dosyaların gönderilememesi vede java uygulamalarını kendiniz yükleyememeniz.Her iki sorunda yazılımla ilgili.Yeni firmware çıkınca düzeltilebilir fakat düzelene kadar bir çok kişinin canını sıkmaya devam edecektir.E250 ile karşılaştırıldığında özellik olarak çok daha iyi.1.3 mp kamera+512 mb hafıza kartı gibi.Üstelik daha küçük vede daha şık.Bt. ile dosyaları direk olarak hafıza kartına atamıyorsunuz fakat kart okuyucu kullanarak çok rahat bir şekilde atabilirsiniz.Telefonun sesi gayet iyi çıkıyor yeterli düzeyde.Fakat denemelerimde sesini artırmayı başaramadım.Radyosunun çekim gücü de gayet iyi.Kulaklık ise C3400 modelindeki gibi 2,5 mm jack şeklinde (Uygun dönüştürücü ile normal kulaklık kullanabilirsiniz ama ne kadar ses çıkartır bilemem).Ayrıca C400 modelinin USB kablosu telefona uyuyor.Kısaca o fiyata alınabilecek iyi telefonlardan birisi.Eğer müzik dinlemek ise amacınız biraz ekleyerek SE Walkmen serisi telefonlardan alabilirsiniz.Seçim sizin.

Düzeltme : Harf Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingcobra33 -- 28 Ocak 2008; 22:03:56 >

• mesela ben arkadaşımdan bir müzik atcam hafıza kartına atmıyoda telefonun kendi hafıza sına mı atıyo???

• LG KG290 mı yoksa Benq-siemens S81 mi hangisinin ekranı daha büyük hangisinin şarjı daha iyi hangisinin sesi daha fazla ve net çıkıyo YARDIM EDİN

• quote:

Orjinalden alıntı: eryılmaz

mesela ben arkadaşımdan bir müzik atcam hafıza kartına atmıyoda telefonun kendi hafıza sına mı atıyo???

Evet aynen dediğim gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.