Şimdi Ara

KF 510 sim kart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg KF510 model telefonum son zamanlarda sürekli "kaydedilmemiş sim" hatası veriyor.hattım vodafone 3g sim kart.telefonu açtığımda sinyal geliyo fakat 2 dk sonra bu hatayı veriyo.aynı sorunla karşılaşan ya da çözümünü bilen varsa cevaplarınızı bekliyorum....

• evet vodafone un yeni 3g simkartlarıyla uyumsuz telefon. bende aynı sorunu yaşıyorum. ama problem simkartta. telefon diğer simkartlarla sorunsuz çalışıyor

simkart bazı telefonlara uyumsuz. eğer vodafone kullanmaya devam etmek istiyorsanız vodafone bayilerinde kartınızı 32kb olanlarla değiştirebilirsiniz o zaman çalışıyor.

aslında bu yeni 3g simkartlar da tam sorunlu diyemem ben, çünkü bitek lgkf510 da sorun yaşadım
  • cevap için teşekkür ederim dostum güzel telefon ama bu kusur onu kulanmaktan vazgeçiriyor insanı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MahmutSefa

cevap için teşekkür ederim dostum güzel telefon ama bu kusur onu kulanmaktan vazgeçiriyor insanı...

önemli değil hocam

bence güzel telefon değil ama :) çok kullanışsız be abi. tasarımı güzel ama. bana hediye geldi. yoksa hayatta para verip almazdım. telefonun telefon özelliği bile kötü karşıdan çamur gibi ses geliyor. sinyal çekim göstergesi bi acayip. full gösterirken bir anda tek çubuğa düşüyor. telefonun çekmediği yerde sinyal full gösteriyor ama çalışmıyor. bikaç basit yazılım hatası var. kamera kullanırken elini hiç titretmemen gerekiyor. kızağı açıp kapatırken bazen simkart yuvasında oynuyor servis yok benzeri bişeyler diyor. herkes şikayetçi bu saydıklarımdan. tuşlar çok sert. dokunmatik panele verdiğin etkiler ekrana çok geç yansıyor yani telefon oldukça yavaş. şarjı aşırı az gidiyor. şarj az uyarısı verdikten sonra mesaj bile gönderilemiyor ve uyarı durumu baya uzun sürüyor. yani katlanılacak dert değil açıkçası. benim simkart nokia 6630 da bile sorunsuz çalışırken bunda çalışmıyor işe bak..

• valla haklısın çok güzel özetlemişsin hocam bende takaslamak istiyorum telefonu ilan açtım hayırlısı artık..bana göre çok güzel şık bir telefon ama telefona en ihtiyaç duyduğum şu günlerde sim i görmemesi zor durumda bırakıyor beni...
  • Eger acil ihtiyac duyuyorsaniz simkarti vodafone shop larda degistirmenizi oneririm o zaman calisiyor. Telefonu takaslamak uzun surebilir
  • hallettim hocam takasladım telefonu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.