Şimdi Ara

KERBAL SPACE PROGRAM REHBER (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
12
Favori
15.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selam, bilim ağacıyla ilgili daha detaylı açıklamaya çalışırım bundan sonra. :) hemen her gün birisini göreyim diye ziyarete gittiğimden, günlerim burada buluşmalarla geçiyor. yanımdaki dandik bilgisayar için ssd ve ram almıştım, bugün geldi. yarına bizim dükkana gidip takıcam parçaları. sonrasında rehbere dönmeden bir iki tane ara bölüm çekebilirim. aklımda birkaç tane mod var, onları tanıtacak ara bölümler olabilir, şimdilik böyle düşündüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba önder İzmire geldinmi bilmiyorum İzmirin Dikili Beldesinde Bilgisayar Dükkanım var İş bankasının yanındayım ki zaten bir tane iş bankası var :) Buraya gelmeni beklerim Oyun bendede yüklü ama çok kapsamlı :) Çok sevinirim gelirsen ve elimde bir de ekran kartı var Kasa modülleri için 2x 4gb SAPPHIRE :) İlgilenirsen tabi o da :) yanıma gelmeni beklerim Haberleşebiliriz dilersen özeldende yazabilirsin. Anlatımın süper seni izlemek çok daha zevkli :) Yeni videoları bekliyoruz. :)
  • formatgm kullanıcısına yanıt
    selam, davetiniz için çok teşekkür ederim. şu an izmirdeyim ama dikili de pek yakın değil buradan. belli olmaz vakit ayarlarsam atlayıp gelebilirim.

• süper bir çalışma çok teşekkürler

bir sorum var lütfen bilen biri yanıtlarsa çok sevinirim

aşağıda resimde görülen kontroller benim oyunda çıkmıyor nedendir nasıl çıkar bu kürenin yanındakinde bahsediyorum

ilginiz için şimdiden çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir kustirika -- 16 Kasım 2015; 14:49:02 >

• emir kustirika kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla yaptığın mekiğin içinde pilot(tabi pod kullanmalısın) veya linteki >>http://wiki.kerbalspaceprogram.com/wiki/Parts#Pods Probodobodyne ,RC-001S Remote Guidance Unit bu parçalardan en az birini takmış olmalısın taktıysan gözükmüyorsa mod yüklediysen oyunla mod çakışmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkandcold -- 16 Kasım 2015; 15:19:10 >
  • emir kustirika kullanıcısına yanıt
    selam, otomatik vektörlere yönlendirme yapmak için daha gelişmiş bilgisayar çekirdeklerine ve ya mekiğinizde en azından 1. seviyeye yükselmiş pilot olması gerekmektedir.

• Çok teşekkürler arkadaşlar ikinizin cevabı da işime yaradı

oyun tam bir derya ustalaşmak acayip zaman istiyor çok teşekkürler her şeyi yaptım yaptım aya yanaşırken yanlışlıkla space bastım roket siz kaldım uzay boşluğunda :D:D:D:D

bölümler o kadar bilgi dolu ki sindirmek için iki üç kez izliyorum eline sağlık Bolonez Türk ...
  • bir soru daha sayın hocalarım mekiği yaptım ay yoluna çıkardım 5 motoru var hepsini birden nasıl açıp kapatacağım ?

bir motoru kapayınca diğerini kapayana kadar mekik bambaşka bir yere gidiyor :D
  • Motorlara tuş atiyabilirsinhttp://wiki.kerbalspaceprogram.com/wiki/Action_group bunu yapabilmek icin mekik yaptigin binanin 3 lvl olmasi lazim

Level 1: Free
    Maximum number of parts: 30
    Level 2: Fund225,000
    Maximum number of parts: 255
    Basic action groups available
    Level 3: Fund845,000
    Unlimited number of parts
    Custom action groups available

https://youtube.com/watch?v=FhmNGejKUjQ

Hepsini acarsnda motorlara tus atamadan hepsini elle kapatman lazim tek tek motorlari sag tikla kapat yada tus atiyacaksin 5 motora 1 bascan hepsi acilacak 2 bascan hepsi kapanacak

Onder bu konuya rehberlerinde aciklasan iyi olur .)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Veya X e bas tum gazi kes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni bölümde bahsedeyim hemen 😊 iyi haber arkadaşlar evime döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onder.t -- 18 Kasım 2015; 0:13:01 >
  • cok teşekkürler rehper sayesinde artik orbit e sorunsuz çıkıyorum

ne 10yıldır bekledigim oyunmuş

fuzuli bir soru sorayim muhendis ne işe yariyor hic kullanmadim daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde inlinekabin nin kokpit işigi nasil aciliyor acamadim baya uğraştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://wiki.kerbalspaceprogram.com/wiki/Engineer

Örneğin dunaya iniş yapacaksın atmosferi olduğu için paraşüt kullanabilirsin inersin mekiğindeki mühendisle paraşütü toplar kerbin e geri inerkende kullanabilirsin
    ayrıca kırılmış parçaları ve tekerleri tamir edebilirsin + mekiğinde buhttp://wiki.kerbalspaceprogram.com/wiki/%27Drill-O-Matic%27_Mining_Excavator parça varsa vermini arttırıyor

kabine sağ tıkla ordan açılması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkandcold -- 17 Kasım 2015; 23:25:21 >

• yeni bölümü anca yükleyebildim youtube'a, yeniden devam ediyoruz. iyi seyirler..

• Sonunda 24. bölümle karşınızdayım, Duna'ya insanlı görev için hazırlıklara başlıyoruz arkadaşlar. Herkese iyi seyirler..

• 25. bölümü ekledim arkadaşlar. Duna'ya giderken beleş bilim puanlarının anasını ağlatıyoruz yolda.

• 26. Bölümü ekledim arkadaşlar.

• 27. bölümü de ekledim arkadaşlar, hızlıyım bugünlerde. herkese iyi seyirler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.