Şimdi Ara

Kemal Tanca Markasında Çok Kararsız Kaldım Simdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten ayakkabı almak için arama yaparken kemal tanca sitesinde bi ayakkabıya rastladım yüzlerce çeşit ayakkabı modeline baktım fakat bundan başkasını alamayacak kadar çok hoşuma gitti bu ayakkabı. Asıl sorun internette okadar olumsuz yorumlar almış ki bu marka çok kararsız kaldım . sikayetvar.com gibi sitelerde de yoğun bi sekilde olumsuz yorumlar almış . Sizce de okadar kötümü kalite yönünden Kemal Tanca ? Aldığı parayı hakediyormu ? Yardımlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar ..

Ayakkabı :http://www.kemaltancashop.com.tr/erkek/ayakkabi/casual/159-b1424ev-pls-erk-ayk/1/6123.aspx

• Kardeş bu ne allasen paylaço kundurası gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aaa çok tatlı guzel begendim.

• 263,20 TL ve ÇÖP arkadaşım giyse dalga geçerim
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    Tarzıma yatkın bi model hocam alırsam güzel şeylerle kombin yapacağım ama alma konusunda çok kararsızım :)
  • Alma bence :)

• şaka mı yapıyorsun?
  • Halk dilinde "top" deriz.
  • Yorumlar ne kadar objektif kararsız kaldım arkadaşlar kusura bakmayın neden bu kadar hoşunuza gitmedi ki model ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: invaze

Yorumlar ne kadar objektif kararsız kaldım arkadaşlar kusura bakmayın neden bu kadar hoşunuza gitmedi ki model ?

Ya bırak bunlar giyinmeyi bilmiyor. Benim cevremde bunun gibi ayakkabıları cok guzel kombinleyenler var. Tabi biraz nerede yasadigin ve hergun giyip hiymeyecegine de bagli her gun giyeceksen alınmaz bu tarz ayakkabilar. Hem cabuk kurlenir hemde herseyin altına olmaz. Yani pantolon slim olmalı pacası kıvrılmalı felan felan... tahminimce sen her gun giyeceksin bu yuzden bu sana gitmez.

• Turnedar kullanıcısına yanıt
    Tamda dediğin gibi bi kombin yapacaktım açık kahverengi slim bi pantolon beyaz fit bir gömlek birde ipek fular güzel olurdu . Genelde pek dışarı çıkan birisi değilim çıktığım zamanda önemli yerlere giderim yaşadığım yerde bana uzaylı gibi bakıyorlar maalesef . Daha elit kısımlara doğru gittikçe tarzımı çok beğendiklerini görüyorum dikkat çekiyorum ve seviyorum dikkat çekmeyi. Fakat gel gelelim bu Kemal Tanca kalitesi hakkında çok olumsuz yorumlar var ne yapacağımı şaşırdım :/
  • invaze İ kullanıcısına yanıt
    Valla kemal tanca kullanan cok gordum evet model felan iyi ama verdigin paraya degmedigini bende dusunuyorum farkli markalarda da bu modeller cok onlara bakmani oneririm.

• Turnedar kullanıcısına yanıt
    İnci,richard smith,derimod,elle gibi markalar kullandım çokta memnun kalmıştım . Tercihimi yine bildiğim markalardan yapsam en iyisi olacak . Aramaya devam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.