Şimdi Ara

Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep beraber kazanmak icin bu basligi aciyorum. Paylastigim 2 kupon dune aittir ve 8 oranli city macini bulmamiza ragmen malesef psv yuzunden guzel bir paradan olduk. Neyseki teselli ikramiyesi gibi birsey aldik.
    Bugunun tahminlerini ilerleyen saatlerde baslik altinda paylasacagim . Hepimize bol sanslar , umarim hep birlikte guzel islere imza atariz
     Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI ! Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI !

Bugune 3 kupon yaptim arkadaslar ikitanesi yurtdisi bitane iddaada
    Yurtdisi kuponlarin anlasilanilir olmasi icin :
    1. Kupon
    Cork city 1.5 ust / genoa 1.5 ust / djugarden 02 cifte sans

Yurtdisi 2. Kupon
    Shamrock 1.5 ust
    Venlo ms 2
    Djugarden ms 2

Nesine kuponu :

Djugarden ms 2
    Genoa kg var
    Elfsborg kg var
    Cork city 1 h

Kuponlar altta yorumdadir arkadaslar herkese bol sanslar
     Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI ! Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI !

12 mayis icin 4 kupon yaptim arkadaslar iki tanesi yurtdisi 2 tanesi nesine kuponu. Umarim bugun de guzel gecer ve istikrarli bir sekilde yolumuza devam ederiz
     Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI ! Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI ! Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametal17 -- 12 Mayıs 2015; 18:13:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sametal17

Hep beraber kazanmak icin bu basligi aciyorum. Paylastigim 2 kupon dune aittir ve 8 oranli city macini bulmamiza ragmen malesef psv yuzunden guzel bir paradan olduk. Neyseki teselli ikramiyesi gibi birsey aldik.
    Bugunun tahminlerini ilerleyen saatlerde baslik altinda paylasacagim . Hepimize bol sanslar , umarim hep birlikte guzel islere imza atariz

Takibe alalım :)

• bugün için maç var mı hocam

• Kuponlar yorumdadir arkadaslar herkese bol sanslar
     Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI ! Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI ! Kazandiran tahminler (11 mayis 3 kuponun 2 si tutmustur ) 12 MAYIS KUPONLARI PAYLASILDI !

• Pardon anlayamadim ? Terbiyeli ol. Sana zorla oynatan yok , ayrica henuz yatan macta yok

• Kuponumuzun biri gelmistir. Diger kuponlarda birisinde shamrock 2 gol diger kuponda cork city 1 gole ihtiyac var . Hadi gelsin goller

• Cork city macida geldi , shamrock macinda malesef 1 gol bile cikmadi. 2.10 ve 2.45 oranlari yakaladik 1.45 ten patladik. Neyse saglik olsun gunu 2 kazanan kupon ile noktaliyoruz. Maclari gorup degerlendirebilen arkadaslar varsa tebrikler

• Teşekkürler eline sağlık .
  • Konuya hic itibar yok , bugun icin macta isteyen yok sanirim :)

• Bugunun kuponlarini paylastim arkadaslar , degerlendirin akliniza yatan , icinize sinen maclar olursa oynayabilirsiniz . Hepimize bol sanslar

• Teşekkürler paylaşımın için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.