Şimdi Ara

kazanclisepet.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu sitedeki ayakkabılar çok ucuz orjinal mi ayakkabılar alışveriş yapan var mı?

• kimse alışveriiş yapmadı mı ?
  • sitedeki herşey orjinal akşam 4 de bile alsanız aynı gün kargo yapıyorlar kapanan magzalarından kalan ürünleri satıyorlar 1 hafta öncesine kadar 200 liralık ceketi 39 liraya aldım umarım yeni ürün eklerler
  • reklam.avi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ModifiyeTeam

sitedeki herşey orjinal akşam 4 de bile alsanız aynı gün kargo yapıyorlar kapanan magzalarından kalan ürünleri satıyorlar 1 hafta öncesine kadar 200 liralık ceketi 39 liraya aldım umarım yeni ürün eklerler

DH YER Mİ SENCE BUNU?
  • reklam olan nedir dosdum adıma düzenlenmiş fotorafını atayım istiyosan sitenin hakkında hiç bir bilgi yok bende deneyimimi paylasdım. shifter jacket. 199 liralık ceketi adamlar 39 a satıyordu aradım güven vermiyor nie bu kadar ucuz dedm adamda anlattı mağzalar kapandı bizde burdan bu seklde elden cıkarıyoruz dedi. çokmu zeki sanıyonuz kendinizi hemen teşhis koyyosunuz.
  • http://d1304.hizliresim.com/18/1/lp24w.jpg

ister yiyin ister yemeyin kardeşim ürünün seri kodu 424232 shifter jacket. bugün satış indirimsiz fiyatı 199 - 201 tl dir. sitede sipariş leri gösteren bir bölüm yok olsa oranında capsını atarım. resim orda alın bakın. ne bicim bi hal almıs bu dh bu ne yaw
  • sizden zekisi yok demi adamın canını sıkıyosunuz.
  • afiyet olsun avi.
  • bakarız bi ürün alırız orjinal mi değil mi anlarız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.