Şimdi Ara

Kaza yaptım,ne yapmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dalgınlıkla kırmızıda geçen araç sürücüsünün motosikletime vurmasıyla bir kaza geçirdim,motosikletimde 2150 liralık masraf olduğu söylendi bunun benim cebimden verip onarımdan sonra 10-15 gün içerisinde hesabıma yatırılacağı söylendi bu sistem böyle mi yürüyor,ayrıca değer kaybı başvurusu nasıl yapılıyor?

• Geçmiş olsun ,

Evet sigorta eksperi gelip İban bilgilerinizi alıyor. Kaskonuz yoksa bu şekilde yapılıyor.

Değer kaybı onarım bittikten sonra eksperden alacağınız rapor ile yapılabilir.

Forumdan veya acentenizden yardım alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşması olmayan servise gittiyseniz doğru, değer kaybı için ise motoru ve ücreti teslim aldıktan sonra isterseniz direkt karşı tarafın trafik sigorta şirketine yazılı başvuruda bulunup kendilerinin değer kaybı raporu yazdırmasını talep edebilirsiniz. Yada kendiniz dışarıdan bağımsız eksperlerden birine ücret karşılığı yazdırabilirsiniz.,

Her hasar da değer kaybı çıkmıyor yalnız bilginiz olsun.
  • Değer kaybına başvuruda bulunabilmek için şartlar vardır o şartları taşımanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Değer kaybına başvuruda bulunabilmek için şartlar vardır o şartları taşımanız lazım.

Ne gibi şartları taşımam gerekiyor biraz açabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.