Şimdi Ara

Kayıp Telefon

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bugün giyim alışverişi yaparken telefonumu bir mağazada unutmuşum(veya düşürdüm) Telefon 6230i olduğu için maddi açıdan pek bir şey farketmiyor ama yedeklemediğim telefon numaralarının sim kartla birlikte gitmesi sinir bozucu bir durum. Girdiğim mağazalara tekrar tekrar baktım ama nafile. Dersaneden sonra sessiz moddan çıkarmayı unuttuğumdan bulunması iyice zorlaştı. Çalınsa belki gam yemeyeceğim ama telefonu aradığınızda çalıyor. Yani telefon baktığım mağazalardan birinde veya alışveriş merkezinde bir yerde ama birinin ulaşmasını beklemekten başka çarem yok. Zaten mağazaların dışında bulunsa giden aramaları kapattırdığım için ulaşamayacaklardır. Ancak baktığım mağazalarda bulunursa ulaşabilecekleri numara var.

Yapılabilecek pek bir şey yok aslında arkadaşlar ama yine de herhangi bir önerinize açığım. Bir ara en son çare olarak emniyete gitmeyi düşündüm ama savcılık izni ve polisin yüksek duyarlılığı gibi nedenlerden dolayı vazgeçtim. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Ekleme:Konu Dışı'nda cevap alamayınca buraya da açmayı daha uygun gördüm. Kusura bakmayın.

• Telefona mesaj atabilirsin, telefonunu unuttum ve bana şu numaradan ulaşabilirsiniz diye. Telefonu eline alan ilk olarak ekranda mesajı göreceği için okuyacaktır.

Bi eleman telefonunu çaldırmıştı savcılık izniyle hemen buldular telefonu, geri almıştı. Ama istanbulda savcılık izninin çıkmasının uzun sürdüğünü duymuştum. nufüs yoğunluğu az bir ilde yaşıyosan işin daha kolay kanımca. telefonuna yarın ulaşamazsan karakola bildirmen yararına olacaktır.

ayrıca sim kartlar kaybolunca bildiğim kadarıyla 10 lira gibi bir ücret karşılığı yedek sim kart alabiliyorsun. yani numaraların için üzülmene gerek yok.

geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulunur telefonunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MenDakkaDukka

Telefona mesaj atabilirsin, telefonunu unuttum ve bana şu numaradan ulaşabilirsiniz diye. Telefonu eline alan ilk olarak ekranda mesajı göreceği için okuyacaktır.

Bi eleman telefonunu çaldırmıştı savcılık izniyle hemen buldular telefonu, geri almıştı. Ama istanbulda savcılık izninin çıkmasının uzun sürdüğünü duymuştum. nufüs yoğunluğu az bir ilde yaşıyosan işin daha kolay kanımca. telefonuna yarın ulaşamazsan karakola bildirmen yararına olacaktır.

ayrıca sim kartlar kaybolunca bildiğim kadarıyla 10 lira gibi bir ücret karşılığı yedek sim kart alabiliyorsun. yani numaraların için üzülmene gerek yok.

geçmiş olsun umarım kısa zamanda bulunur telefonunu.

Sim kart tekrar çıkardığın zaman rehber ve içinde kontör varsa sıfırlanır.Eğer hattında numaraların kalmasını istiyorsanız online işlemlerden rehber yedekleyin

• yazının tamamını okumadım ama telefonunun geri gelme ihtimali var. imei numarası ve telefonunun faturası vs varsa onunla birlikte telefonu kaybettiğin yere bağlı c.başsavcılığına müracaat edersen telefonu iletişime kapatıyorlar ve sim kart takılıp açıldığında mesaj gidiyor cep telefonu bulunduğundan en kısa zamanda c.başsavcılığına getirin vs. diye. Ben adliyede çalışıyorum getiren çok oluyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn

yazının tamamını okumadım ama telefonunun geri gelme ihtimali var. imei numarası ve telefonunun faturası vs varsa onunla birlikte telefonu kaybettiğin yere bağlı c.başsavcılığına müracaat edersen telefonu iletişime kapatıyorlar ve sim kart takılıp açıldığında mesaj gidiyor cep telefonu bulunduğundan en kısa zamanda c.başsavcılığına getirin vs. diye. Ben adliyede çalışıyorum getiren çok oluyor yani

Bence yazıyı oku adamın telefonun kapanması adamın zararına özetle adam telefonu düşürmüş çalıyor ama sessizde daha bulan biri yok
  • @KingRoger

bi gelişme var mı ? buldun mu telefonu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.