Şimdi Ara

Kayıp Championlar ve IP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 5 dakika önce oyuna girdiğimde çok şaşırdım.5k civarı ip gitmiş ve 8 adet champ kaybolmuş.Satın alma geçmişine baktım fakat ip nin harcandığı görünmüyor.Runeda baktım runeda da harcama yok.Oyun metin 2 olmadığı için yere atılmış olamaz.
    Nereye gitti lan bular hackerler champ silebiliyor mu ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParanoiDia -- 9 Haziran 2012; 10:45:09 >

• Troller gelmeden düzelt IP olarak yazılır illa " İP " yazmak istiyorsan " ip " yazacan.
    Ayrıca ticket at verirler birde +2000 RP özür dileriz qhanqi senden diyerek veriyorlar. Ama geçmişte alınma yoksa belki kanıtlayamazsın
  • @demacia nın dedigi gibi ticket atcaksin. champlerini ve kayıp ip ni vericekler ve üstünede sus payı olarak 2k rp verecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Troller gelmeden düzelt IP olarak yazılır illa " İP " yazmak istiyorsan " ip " yazacan.
    Ayrıca ticket at verirler birde +2000 RP özür dileriz qhanqi senden diyerek veriyorlar. Ama geçmişte alınma yoksa belki kanıtlayamazsın

Geçmişte alınma yok derken 5k kaybolan ip hiçbir yere harcanmamış yani ondan bahsediyorum.Kayıp champlardan bazıları purchases da görünüyor fakat bazıları görünmüyor.
  • Bende de sadece Haziran ayında aldıklarım gözüküyor. ( Atlentean Fizz, Fiora, Varus, Draven ) 4 tane
  • Benim neden kaybolmuyor arkadaş ? Hayırlı olsun 2000 rp
  • keşke bir gün oyuna girdiğimde tüm champlar runesler ipler falan kaybolsa herşeyi geri alıp üstünede 2bin rp ohh kıyak olurdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.