Şimdi Ara

Kaybolan iPod Touch 4 Mobile Me'siz bulunabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sabah 4. nesil ipod'umu düşürdüm. Düşürdükten tahminen 5 dk sonra fark edip yürüdüğüm yolları aramama rağmen bulamadım. Civar dükkanlara da bırakılmamış. Muhtemelen birisi buldu ve cebe attı.
    iPod'un kutusu bende. Kutuda yazan seri no'yu veya iPod'u bağladığım bilgisayardaki iTunes'u veya herhangi birşeyi kullanarak yapabileceğim birşey var mı? Malesef şöyle birşey var ki mobile me uygulamasını aktifleştirmemiştim.. Konum servisleri ve Wi-Fi da düştüğü sırada kapalıydı ama belki bir gün onu kullanan kişi bu ayarları açarsa yapabileceğim birşey olur mu?

• Telefon olsa imeisiyle savcılığa başvurun diyeceğim ama bunun seri numarasıyla bulunabileceğini sanmıyorum. Kayıtlı e-postan felan varsa ordan mesaj yolla belki geri dönen olur size.
  • öncelikle geçmiş olsun .ben bulsam vicdanen rahatsız olup teslim etmek isterim.İlk olarakta bulduğum yerdeki esnafı gezerim.
    Sana tavsiyem tüm dükkanlara girip çıkman.Aleti getiren olursa sana ulaşmalarını istemen olacaktır.her ihtimali değerlendirmekte fayda var
  • Şahsen ben ipod touch bulsam safariden girdiği , üye olduğu forumlara bakar , kişiler listesine bakar , maili varsa mailine bakar bir şekilde sahibine cihazı ulaştırırdım. sen de bir ümit bu dediğim yerlerden bir cevap , mail bekle. eğer insaflı birine denk geldiysen seni bulur o kişi ama diğer türlü ipod touch olduğu için sen bulamazsın malesef.
  • Teşekkürler ilginiz için. Civardaki dükkanlara sordum ama getiren olmamış. En yakın karakola da sordum oraya da getiren yok. Bekleyelim bakalım :)
  • gerçekten çok geçmiş olsun. bulursunuz inş en kısa zamanda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.