Şimdi Ara

kawai mp4player sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • player ın içinde avi uzantılı bir animasyon film dosyası var onu açıyor ama başka benim attığım hiçbir video formatlı dosyayı açmıyor (müzik ve resim formatlı dosyaları açıyor)...
    2 yıl garantili bu şeyi bana satan adam da ürünün kullanım klavuzu da bir sürü (neredeyse hepsi) video formatını tanıdığını söylüyor ama alet hiçbir şeyi tanımıyor, açmıyor... Bir sürü VideoConverter program indirdim hepsiyle da onlarca kez convert ettim tekrar tekrar attım aletin içine ama yokta yok... yok oğlu yok... olmuyor yaw alet okumuyor tanımıyor, içindeki dosyayı okuyup üfleyip atmışlar heralde diyorum içine :-> çıldırdım yaa... onun dışında hiçbir şey açmıyor lanet olası...
    bi fikir veren olursa çok iyi olucak yaa bu durum çok sinir bozucu...
    masum bir şekilde bir mp3player almaya gitmiştim satıcı sağolsun bu derdi sattı bana öve öve, anlata anlata bitiremeyerek...
    yardım edecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...
    herkese iyi bayramlar ve mutlu yıllar bu arada...

• dostum sen unut o işi. bu aletten sana hayır gelmez.
  • Hocam neden almadan önce araştırmıyorsunuzda sorunla karşılaştığınızda forumlara başvuruyorsunuz.Ben markalardan ve ses kalitelerinden az çok anladığım halde 1 aydır araştırma yapıyorum.

Aldığın cihazın üzerinde ne yazdığı çok önemli değil seninkinde kawai yazıyormuş,garantisi varmış

Bunların hepsi yalan sahte ne dersen artık,eğer aldığın yer kabul ederse hiç durma geri iade et git düzgün birşey al,ama biraz araştır.Bak mesela forumda fake cihaz almayın diye bir başlık var git bir oku bakalım neleri varmış bu cihazların

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsk -- 2 Ocak 2007; 22:36:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tsk

Hocam neden almadan önce araştırmıyorsunuzda sorunla karşılaştığınızda forumlara başvuruyorsunuz.Ben markalardan ve ses kalitelerinden az çok anladığım halde 1 aydır araştırma yapıyorum.

Aldığın cihazın üzerinde ne yazdığı çok önemli değil seninkinde kawai yazıyormuş,garantisi varmış

Bunların hepsi yalan sahte ne dersen artık,eğer aldığın yer kabul ederse hiç durma geri iade et git düzgün birşey al,ama biraz araştır.Bak mesela forumda fake cihaz almayın diye bir başlık var git bir oku bakalım neleri varmış bu cihazların

+1

buyrun buraya bakın...

• sony marka mp3 player almaya gitmiştim, arkadaşlarımda gördüğüm modeller vardı onlardan birini alacaktım...
    satıcı öve öve bitiremedi arkasındayız sattığımız ürünün, bunlar zirve elektroniğin malları dedi, 2 yıl garantili dedi kandırdı sattı bize... ne derseniz deyin arkadaşlar artık çok geç aldık bu aleti, artık bayramdan sonra geri vermeye çalışıcam hayırlısı bakalım... sitenin bir üyesi daha olmuş oldu işte sebep oldu, ölecek halimiz yok:->
    sizin önerebileceğiniz 300 ytl sınırını geçmeyen bu tarz aletler var mı acaba?...
  • >>>samsung yh-j70 bide iriver clix var
    ikisi de çok sağlam aletler... forumda birazcık bakarsan başlıkları görebilirsin, ayrıntılı bilgileri ordan edin.
    ii akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatshepsutt -- 3 Ocak 2007; 20:41:54 >
  • Yakında bunu almayı düşünüyorum
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=84989&productId=bd46994
    Genel kullanım olarak bence çok iyi artı micro sd ile +1gb ilave yapılabiliyor,ses kalitesi ve video görüntülemesi oldukça başarılı(ymış),20saatde pil ömrü sunuyor.

Geçmiş olsun,bilmiyorum yaşım itibarı ile size akıl vermek uygun olur mu ama bence teknoloji araştırma yapılmadan alınabilecek bişey değil

• 300 ytlyi gçemeyen jxd 901 i öneririm.Bende var cihaz süper.Tek sorunu az hafıza.
  • tsk almayı düşündüğün cihaz çok iyi.Bir arkadaşımda var eğer asıl kullanım amacın video değilse hiç düşünmeden o cihazı al.
  • öncelikle geçmiş olsun

bende o kawai yi doğubank tan tam alıyordum ki, baktım usb kapağı neredeyse elimde kalacak almadım onu.

Sonra buradaki arkadaşlarada sordum saolsunlar yardımcı odular tavsiye etmediler, bende o aletten vazgeçtim, sağlam markalar bakıyom şimdi...

pc başına geçtiğimde ilk açtığım site, (sık kullanılanlara ekledim) direk buranın mp3 player bölümünü açıyorum, araştırıyorum....
  • Dostum Aynı Sorunu Bende Yaşıyorum Bende Sony MP4 var sorun video formatından bende bilmiyorum hangi formatı kullancağımı cihazda sorun yok buşna edişe etme aynı sorun bende de var hangi formtta çalıştracağımızı bile arkadaş varsa yardımcı olursa sevinrim.
  • Yaw satıcı kabul etti geri almayı ama paramı geri veremeyeceğini yerine başka bir ürün alabileceğimi söyledi, ama adamın elinde hiç alternatif yok şöyle aralarından seçebileceğim işte bu diyeceğim bir alet göremedim... Ama adam üründen 10 a yakın sattığını ama kimsenin geri dönmediğini benim ilk olduğumu söyledi...
    Yetkili servisi aradım, yetkili serviste aldığım aletin çok iyi bir makine olduğunu geri vermeme hiç gerek olmadığını söyledi, daha öncede aynı sorun yaşanmış firmware i güncellemişler sorun çözülmüş en kötü ihtimalle merkeze göndeririz yenisini gönderirler dedi, 3-4 güne hallolurmuş...
    Tamam dedim, ptesi servise vericeğim aleti, bir yola girdik bakalım Allah sonunu hayreyleye:->
  • dostum keşke paranı geri almak için ısrar etseydin yada en azından kaliteli bir cihaz alsaydın üste para verip, servise de gitse kawai' den bişey çıkmaz marka değil tapon bi mal, bazı esnaf çok şerefsiz oluyor hakkaten...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.