Şimdi Ara

Kavga ettikten sonra pişmanlık duyuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sebebi nedir bunun ey ahali? Bugün sınıfa çıkarken 2 tane 2binli üzerime yürüdü dayanamayıp birine kafayı vurdum çekildi, sonra hoca çekti beni konuştu.Gerçi çok sakindim hiç ödün vermedim, bu arada 11im ben.Karşımdakiler de 2 tane 9 nerden yürek yediyse Her neyse böyle şimdi bi pişmanlık geldi bana keşke vurmasaydım diye de haklıydım son derece.Ama pişmanlık var yine o çocuğun burnunu tutuşu geliyor aklıma
    OLAYIN AÇIKLANMASI:Sınıfa gidiyordum, merdivenlerdeyken önümdeki çocuğa yukarıdan arkadaşı su attı bu lalede sudan çekilicem diye üzerime geldi.Dikkat etsene dedim, bu da önüne baksana lan diyince sen ne diyorsun la dedim.Birden şekillere girdi,artislik falan oradan arkadaşı da gelince buna bi özgüven geldi ikisi beraber geldi.Diğeri de sen ne diyorsun falan itmeye kalktı bi yandan tutuyo.İkisi beraber gelince sonradan gelene vurdum tam burnuna.Sonra diğerinin üzerine yürüyünce kız gibi ellerini çırpmaya başladı, müdür yardımcısı geldi bıraktım bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexte[R] -- 11 Mayıs 2015; 18:57:26 >

• İyi yapmissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_Citizen

İyi yapmissin

Artist artist şekiller yapıyorlardı iyi oldu bi bakıma
  • İnsanlara zarar vermek hoş bir şey değil.Pişmanlık duyman iyi aslında.Birdaha böyle bir şey yapmadan 2 kere düşünürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinekli Bakkal

İnsanlara zarar vermek hoş bir şey değil.Pişmanlık duyman iyi aslında.Birdaha böyle bir şey yapmadan 2 kere düşünürsün.

Zaten yapmaya niyetim yoktu konuşayım dedim üstüme yürümeye kalktı, oradan arkadaşı atarlandı bende dayanamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexte[R]

quote:

Orijinalden alıntı: Sinekli Bakkal

İnsanlara zarar vermek hoş bir şey değil.Pişmanlık duyman iyi aslında.Birdaha böyle bir şey yapmadan 2 kere düşünürsün.

Zaten yapmaya niyetim yoktu konuşayım dedim üstüme yürümeye kalktı, oradan arkadaşı atarlandı bende dayanamadım

Kendinden küçüklere mi gücün yetiyor sincap?

• Kavga etme o zaman. Hadi bys ben qactim
  • Anca 2000li döversin zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000Liseli

Anca 2000li döversin zaten

Nick-mesaj uyumu
  • Ankaradaysan gel dovuselim ben 9.sinifim

• adam gayet iyi yapmış boş konuşmayın ama keşke kafa atmasaydın biraz aşırı olmuş sanki bir yumrukla savuşturabilirdin kerataları..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000Liseli

Anca 2000li döversin zaten

Nick - mesaj uyumu xD
  • O sana vursa vurmadım diye pisman olurdun boşver hocam

• 7.Sınıfım Trabzon'a gel kapışalım

• Bende anlamadım, zaten yumrukla savuşturulacak durum yoktu tutmaya başlayınca en uygun pozisyon o oldu.Bir yandan haketti.
  • Bu hissi daha önce bende yaşamıştım. Yakın bir arkadaşımla aramda sorun çıkmıştı daha sonra arkamdan küfür ettiğini öğrenince bunu bir internet cafenin alt katında yakaladım. İlk vuru kafa atarak ben yapmıştım sağ sol yüzüne geçiriyordum güzel bir pataklamıştım daha sonra ayırmışlardı. Onun öncesinde böyle teke tek hiç kavga etmemiştim arkamdan ettiği küfürün hıncı çıkarmıştım fakat yakın bir arkadaşım olduğu için pişmanlık duymuştum. 2 Gün sonra gidip kendisiyle konuşup barışmıştım. Kavga etmeyi sevmiyorsan ve en yakın arkadaşınla kavga edersen gerçekten pişmanlık duyuyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.