Şimdi Ara

Katarina pozisyon alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merak ettiğim Katarina ile tfde nasıl dalıyorsunuz,bekleyip bekleyip sonuna doğru mu,bi anda aptal eder gibi arkadan mı? Ve sizce en op skini?

• Biraz bekle gir beklediğin sürede rakip takımın senin ultini bozacak skillerini kullanmasını bekle sonra adc yi al çık
  • quote:

Orijinalden alıntı: CusseD-

Arkadaşlar merak ettiğim Katarina ile tfde nasıl dalıyorsunuz,bekleyip bekleyip sonuna doğru mu,bi anda aptal eder gibi arkadan mı? Ve sizce en op skini?

Slay belle

duruma göre, bir anda eritebileceksen 2-3 kişi varsa aniden de dalabilirsin. 5v5 fight olacaksa ccleri ultini bozan knockbackleri falan takip etmen gerek, hepsi kullanıldıktan sonra girersin araya
  • Kar katili katarina oyunun en güzel skinlerinden biri bana göre ben pek oynamıyorum ama q-e-r şeklinde tflere giren var q-flash-r şeklinde giren var ama genel olarak nasıl gireceğinin pozisyon aldığın yere bağlı olduğunu düşünüyorum
  • kiti ket katarina skin en güzel skin tam adamların içine girip r ye bascan çat çat çat penta
  • quote:

Orijinalden alıntı: wixwe00

kiti ket katarina skin en güzel skin tam adamların içine girip r ye bascan çat çat çat penta
    Ben genelde uygun pozisyondan çok uygun alan arıyorum bi de önden atlama hastalığım var :D Yani geçen maç ormanda yakalanmıştı bizimkiler ejderin yanında,bluenun yanına doğru kovalatılar beni,blueya totem atıp e+r yaptım,Ez ulti attı girdik temizledik.Ama her zaman böyle güzel pozisyonlar denk gelmiyor :D
  • Takımda Amumu morgana gibi şampiyonlar varda Ulti attıkları anda gir. Diğer türlü ultini engelleyen skillerin harcanmasını bekle.
    En güzel skin Slay Belle
  • quote:

Orijinalden alıntı: wixwe00

kiti ket katarina skin en güzel skin tam adamların içine girip r ye bascan çat çat çat penta
    ADC genelde arkalarda bulunduğu için arkadan yaklaşmaya calışmak genelde en doğru tercih oluyor. Karşı takımın CC ,TAUNT ultini bozacak skillerini takip edeceksin. TF a ortalık karıştıktan 2 saniye sonra falan gelsen yeterli olacaktır. Senin için skill bekletirlerse onların kaybına olur zaten. ADC niz rahatlamış olur başka bir bakış açısıyla.

Arkadan q - e - ( zamanın oldugunu düşünüyorsan) w at. Sonra tabiki ultini aç. 3 kişi aldıktan sonra ultin tekrardan açılmış olacak. Başka bir opsiyon en azından arkadan bir kişiyi alınca e olur flash olur en olmadı Zhonya olur oradan uzaklaşmaya veya canı azalan rakibe atlamaya yönelmelisin. Zaten iyi bir Katarina fight da bir kişiyi kestiği anda hızlanır. Focus yemen iyice zorlaşır e sayesinde.

Mercenary Katarina cok hoşuma gidiyor. Bunu kullanıyorum. İlk açtığım skin olduğu için olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineering failure -- 10 Mart 2014; 11:26:32 >

• Kitty cat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilith Immaculate

Kitty cat
    katarina da yapman gereken tek şey tf başladıgında arkadan girip rakip adc ye e yi kullanıp daha sonra ulti atmandır eğer ultiyi tam atarsan zaten tf yi alırsınız rahatlıkla katarina bir suikastçi dir kendini göstermemen gerekiyor yoksa tek focusta bitiyorsun

en iyi skini bence bilgewater katarina
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

katarina da yapman gereken tek şey tf başladıgında arkadan girip rakip adc ye e yi kullanıp daha sonra ulti atmandır eğer ultiyi tam atarsan zaten tf yi alırsınız rahatlıkla katarina bir suikastçi dir kendini göstermemen gerekiyor yoksa tek focusta bitiyorsun

Alıntıları Göster
    katarina or katarina yı konuya çağıralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nameofblood

Alıntıları Göster
    scarranın kata oyunlarını izlemeni tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

CC'ler harcandıktan sonra ama gözler üzerinde olacaktır.Ultisi basmadan da Kha'zix gibi yaralıları bir güzel avlarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

teşekkürler:D
    ben çok aşırı feedlendiysem direk atlarım aralarına,elin hızlıysa sende öyle yap zaten 3,4 sn de penta atman garanti
    ama pek kasamamışsan veya anında tek atabilecek halde değilsen önce karşı takım cc lerini bi harcasın ondan sonra gir tf ye büyük ihtimalle kazanırsınız tf yi
    katarina free win gibi bir şey tabi oynamasını bilirseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stahli -- 10 Mart 2014; 12:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stahli

quote:

ben çok aşırı feedlendiysem direk atlarım aralarına,elin hızlıysa sende öyle yap zaten 3,4 sn de penta atman garanti
    ama pek kasamamışsan veya anında tek atabilecek halde değilsen önce karşı takım cc lerini bi harcasın ondan sonra gir tf ye büyük ihtimalle kazanırsınız tf yi

Alıntıları Göster
    Bence en iyisi yakalayabilirsen tüm assassin herolarda olduğu gibi adamların geldiği yönde bir çalının içinde beklemek yanına geldikleri andada ultiye basmak o anki şaşkınlıkla seni disable edene kadar ultiyi yemiş oluyolar zaten.

Tabi bu kasmışsan geçerli kasmamışsan farklı şeyler denemen gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stahli

quote:

Duo giriyoruz genelde arkadaşla fiddle + kata.Hakkaten nerdeyse free win,ama wukong oldu mu karşıda bozuyor herşeyi :D Dün 4 ranked attık tek verdiğimiz maç karşıda wukong olan.

• Reseti gordugun yere dal baktin bi reset daha hop ulti cd bitti bidaha yap penta
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

Reseti gordugun yere dal baktin bi reset daha hop ulti cd bitti bidaha yap penta
    başlık sakat
  • quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

başlık sakat

Bu kadar hoş bi sakatlık denk gelmez kolay kolay :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CusseD-

quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

başlık sakat

Bu kadar hoş bi sakatlık denk gelmez kolay kolay :D

Alıntıları Göster
    doggy tabi ki
     Katarina pozisyon alma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.