Şimdi Ara

Kaspersky taramasında çıkan keylogger.Yardım??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şöle bi durum oldu.Bu resmi aldım.bu resimdençıkardığınız yorumlar nedir?ben ne yapıcam şimdi.Bu oyunu direk aldım geri dönüşüme attım sildim.Daha yapmam gereken var mı??

• up
  • yapacak bir şey kalmamış. zaten av programın iş başında suçüstü yakalamış. sen de infaz etmişsin. dava kapanmış.
  • Evet silmiş
  • Ben ilk defa kullanıyorum bu programıda şimdi ben bu kaspersky ı kaldırdım diyelim daha sonra tekrar o istanbul oyununda bana keylogger geçer mi yoksa devamlı mı pc de açık olması lazım bu kaspersky ın???
  • up
  • Arkadaşım keyloger silinmiştir. Eğer keylogeri bir şekilde Pc'ye bulaşmışsa şayet tüm şifrelerinizi değiştirin çünkü keyloger ler bilirsiniz bellirli serverler ya da mail adreslerini bilgi sızdırırlar buna dikkat edin!!!! Yok keylogeri kendiniz yüklediyseniz o zaman başka.
  • Arkadaşlar ben bide Kaspersky ın İnternet security son sürümünü indirdim bu anti virüsü kaldırdım internet securitiyi krudum ama onda aynı bu tarzda sonlandırılamayan keylog çıktı.Sonra internet securitiy i kaldırıdım tekrar eskisini kaspersky anti virüsü kurdum gene aynı böle sonuç verdi.ilk kurduğumda hepsinin tamamlıyodu da şimdi nie sonlandırrlamayn dio???Bi yardım olun lütfen
  • Arkadaşlar bunuda gördüm ne yapcam?
  • Arkadaşlar yardımcı olun lütfen oyun oynarken önceden tamamlanan diyodu şimdi sonlandırılamayan diyo
  • Arkadaşım keyloger başllı başına bir yazılım burdaki sanki vyonuların içerisine bulaşmış virüs dosyası gibi gözüküyor bazen anti virüsler zararsız yazılımları zararlıymış gibi görebiliyor özelikle kaspersky. Şimdi ne yapabilirsin? Taradığın dizindeki bölüme ulaş bu işlemi yapmadan önce anti virüs kapalı olsun yoksa hemen devreye girer zararlı yazılımın bulunduğu noktayı tespit ettikten sonra incelemeye başlayabilirsiniz eğer zararlı yazılımın bulunduğu noktada simgesiz bir exe uzantılı dosya görürseniz bilin ki bir virüsler karşılaşmışsınızdır. Yok simgesi var ve kurulmaya hazır bir dosya görürseniz işte Keyloger kendisini bulmuş olacaksınız. Başka bir anti virüs de deneyebilirsiniz mesela bende Motogp'nin creack vardı Not32 ile tarattım bir şey bulmadı;ama Kaspersky o creack' win32 virüsü olarak gördü. Demem o ki bazen anti virüsler rotayı şaşırabiliyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.