Şimdi Ara

kaskonet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garantinin normal kaskoya göre %20 indirimli olan bu ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz. renaultun ankarada bu servis için anlaşmalı celik oto var sizce nasıl bir servis? paylaşalım..

• Eureko garanti acentesiyim ben,bugune kadar bu üründen hiç satmadım tavsiyede etmiyorum açıkcası. Sadece anlaşmalı olan şirketlere aracını götürebiliyorsun ve bu servislerin neredeyse tamamı yetkili servis değil,özel servis.
  • Ama fiyat %20 indirimli ve renault için ankda yetkili serviside var.
  • Arabam Garantide için ne düşünüyorsunuz. ?

quote:

Orjinalden alıntı: liberti

Eureko garanti acentesiyim ben,bugune kadar bu üründen hiç satmadım tavsiyede etmiyorum açıkcası. Sadece anlaşmalı olan şirketlere aracını götürebiliyorsun ve bu servislerin neredeyse tamamı yetkili servis değil,özel servis.
  • Arabam Garantide Eureko sigortanın genel kasko sigortasıdır. Yaptığımız tavsiye ettiğimiz poliçe türüdür. Kendi şahsi aracımda bu poliçe ile Eurekodan kaskoludur.

quote:

Orjinalden alıntı: arsende

Arabam Garantide için ne düşünüyorsunuz. ?

quote:

Orjinalden alıntı: liberti

Eureko garanti acentesiyim ben,bugune kadar bu üründen hiç satmadım tavsiyede etmiyorum açıkcası. Sadece anlaşmalı olan şirketlere aracını götürebiliyorsun ve bu servislerin neredeyse tamamı yetkili servis değil,özel servis.

• liberti imzamdaki araç geçen yıl kasım ayında 15.700 YTL bedelle 450 YTL karşılığı AXA OYAK tarafından kasko yapıldı.Bu zamana kadar hiç kasko kullanılmadı.Tahmini olarak bu yıl kasko bedeli ne kadar öderim? Şimdiden teşekkür ederim hayırlı işler
  • Tahmini olarak soruyorsan hemen hemen aynı meblağı ödersin. Sigortalarda kasko bedeli için bir alt sınır vardır,sende bu alt sınırdasın. 20-30 lira düşebilir belki.

quote:

Orjinalden alıntı: CLİO SYMBOL

liberti imzamdaki araç geçen yıl kasım ayında 15.700 YTL bedelle 450 YTL karşılığı AXA OYAK tarafından kasko yapıldı.Bu zamana kadar hiç kasko kullanılmadı.Tahmini olarak bu yıl kasko bedeli ne kadar öderim? Şimdiden teşekkür ederim hayırlı işler
  • çok sağol liberti
  • quote:

Orjinalden alıntı: duke06

Garantinin normal kaskoya göre %20 indirimli olan bu ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz. renaultun ankarada bu servis için anlaşmalı celik oto var sizce nasıl bir servis? paylaşalım..

daha avantajlı kaskolarımız için 7/24 emrinizdeyiz...beni arayın demeniz yeterli...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.