Şimdi Ara

Kasko para ödemiyor yardım lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bulunduğumuz bölgede yillardir bu araçlar bankanin onunde park eder farklı bir yerde degil..alkollu arac kullanana evet mustahak doğru soylemis diger arkadaş..olay yeriini terk etmedim yanlış ankasildi sanirim guvenligi gece aradim ve olay yerine geldi..konusup ne yapacağımiza karar verip foto cektikten sonra olay yerinden ayrildik..biz ayrildiktan sonra polis geliyor..herhangi bir ihbar yada cagri olmadan gelip tutanak tutuyorlar.iki aracin soforude yerinde yoktu demisler..hersey kameralardada kayitl @darkness88 @darkness88 idir.kamu bankasi kamu araci degildir..ne yapabilecegim husunda destek istemistim sadece polemik yaratmak dwgil niyetim.iyiki karsilamamis kasko gibi cevaplar oldukca gereksiz.mevzuat hakkinda bilgisi olmayan yorum yapmaz ise sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar kaza yerinden kacmadim ki ayrica guvenlik görevlisi gece geldi kameralardada kayitli arackar bole kalsin sabah ikili tutanak yazariz deyip foto cekip ayrildik olay yerinden..banka araci yıllardır hep banka onunde durur başka yerde dwgil.polis bizim insiyatifimiz dışında gelmis..kimse cagurmamis..Mevzuat hakkinda bilgisi olan yorum yapsin rica ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.