Şimdi Ara

Kasko hasarsizliginu bozup kaputu degistireyim mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • O kaputu boyasız göçük yapan işin ehli biri mükemmel bir şekilde onarabilir değişimi mantıksız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufacık bişey sakın değiştirme
  • Değişimi çok saçma, herkes değiştir demiş ve bir de artılamışlar. Bu değiştir diyen kaç kişi kaputu değişik araba satmaya kalktı?

Bu kadar basit bir şey için kaskoyu deldirmeyin... seneye ciddi oranda çok çıkar. Ustanıza yaptırın geçin...

İlk kaskonuz ve deldirirseniz seneye rahat 2bin çıkacaktır. Gereksiz yere parça değiştirmemek lazım... 5yıl da olsa bu kadar basit bir şey için kasko deldirmemek lazım...
  • Ustanız kaskodan yapsın polemiğe gerek yok bunun için kağutta değişmez. Zaten usta 900 demiş kaskoda 1200 seneye en fazla 1400 falan olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Ustanız kaskodan yapsın polemiğe gerek yok bunun için kağutta değişmez. Zaten usta 900 demiş kaskoda 1200 seneye en fazla 1400 falan olur.

Boyasız göçük düzelten bir ustaya götürdüm topkapı da ünal usta diye baya bi kişi methetti. Eylül sonuna gün veriyordu adam.

O dedi ki ben bunu düzeltirim ama aluminyum kaput olduğundan dolayı 2-3 sene sonra boşluk olur kaskon varsa götür servise değiştirsinler hiç uğraşma ne de olsa 5 yıl bineceksin dedi. O yüzden bende ses sorununu düşünerek o ustada da böyle diyorsa götüreyim dedim. Adam kendi para kazanacağı işi yapmak istemez mi diye düşündüm. Dürüst bir adama benziyordu konyalı bi abimizdi. O da böyle söyledikten sonra servise bıraktım aracı artık 5 sene sonra satacak olursakta fotoları saklıyorum zaten. 2-3 bin TL düşüğüne yazarız. Yapacak birşey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre9110 -- 26 Ağustos 2017; 19:27:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

quote:

Ustanız kaskodan yapsın polemiğe gerek yok bunun için kağutta değişmez. Zaten usta 900 demiş kaskoda 1200 seneye en fazla 1400 falan olur.

Boyasız göçük düzelten bir ustaya götürdüm topkapı da ünal usta diye baya bi kişi methetti. Eylül sonuna gün veriyordu adam.

O dedi ki ben bunu düzeltirim ama aluminyum kaput olduğundan dolayı 2-3 sene sonra boşluk olur kaskon varsa götür servise değiştirsinler hiç uğraşma ne de olsa 5 yıl bineceksin dedi. O yüzden bende ses sorununu düşünerek o ustada da böyle diyorsa götüreyim dedim. Adam kendi para kazanacağı işi yapmak istemez mi diye düşündüm. Dürüst bir adama benziyordu konyalı bi abimizdi. O da böyle söyledikten sonra servise bıraktım aracı artık 5 sene sonra satacak olursakta fotoları saklıyorum zaten. 2-3 bin TL düşüğüne yazarız. Yapacak birşey yok.

Harbi ustaymis helal olsun

Dedim gibi kaskkodan değiştir yinede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Fotoları kaybetmezseniz o kadar fiyat düşmenize gerek kalmaz bence hocam. Sonuçta ciddi birşey yok. Ne araçlar sanayide toplanıp çıtır hasarlı diye satılıyor. Siz yeterki fotoları saklayın.

• Sıfır araç daha 40 i çıkmamış. Bence duzeltin kullanın. Başka kazada degisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

quote:

Gardaş 2 3 dwğil 5 k indirim de yapsan her türlü kardasın zaten ötv indirimiyle almışsın ötv kdv ödeyip sıfır alanlar napsın takma bu kadar ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 28 Ağustos 2017; 18:19:27 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.