Şimdi Ara

Kasamdakı FANLARI YONETEBILICEGIM PROGRAM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Thermaltake Tsunamı kasam ve asusp5b-deluxe anakartım var.
    uzerınde 3 adet fan var.bu fan Chasis fanlara baglı.
    Bu fanlarınhızlarını falan hangı program aracılıgı ıle hızlandırıp yavaslatabılırım?Yardımcı olanlarada olmayanlarada
    sımdıden ılgılerııcın tesekkurler..

• speed fan programı var ama sadece anakartına hukmeder kasandakıler anakarttan alıyorsa .. ayrıca anakartınla uymluda olmayabılır yınede dene
  • Everest fan ayarı yapabiliyo muydu? Eğer yapıyosa kullanışlı da bi program bi dene
  • everest yapmaz ama bulunması greken bır programdır
  • Fanlar güçlerini anakarttan alıyorsa Speedfan işini görür(Tabi bazen uyumlu olmadığı anakartlarda olabiliyor)
  • Ya bende bu tarz bir program aruyorum. bende bu speed fanı kurdum ama hiç bişey anlamadım. Başka program yokmu.
  • Speed Fan çoğu zaman fan kontrolü yapabiliyor dene işine yarayacaktır büyük ihtimal..
  • asus'un kendi programını denemeyi düşündünmü :D
    program cdsinin içinden bundle olarak çıkıyor zaten
  • en iyisi bi fan control al deriimmm 3 lü lerin fiyatı da uygun 30YTL civarıı
  • quote:

Orjinalden alıntı: taliban

asus'un kendi programını denemeyi düşündünmü :D
    program cdsinin içinden bundle olarak çıkıyor zaten

Ai Booster kullanışlı bir program. Programı kurunca biosa bir başlık atıyor ve oradan işlemci fanını 3 farklı kademeden ayarlıyabiliyorsun bu sayede her bilgisayarı açışta speed fanla deviri düşürmek zorunda kalmıyorsun.

Yinede en sağlıklısı fan kontrol cihazı....
  • evet işe yarar :) ben bu mevsimde cpu fanını kapatıyorum genelde
  • Bence de en iyisi 3'lü fan kontroller al derim. Bu tür programlar hiç bir zaman istediğin seviyede manuel olarak fan hızını 0-12 v ayarlayabileceğin rahatlığı vermezler.

Dipnot:
    Şu ana kadar kullandığım en güzel software DFI'ın cd'sinden çıkan smartguardian'dı. Fan hızını her türlü çok iyi ayarlıyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.