Şimdi Ara

KASALARIN GÖKDELENİ CM-SKYSCRAPER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
2
Favori
20.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CM-SKYSCRAPER -- 21 Eylül 2010; 21:58:45 >
  • Hepsine değilde sadece kasana talip olabilirim
  • Kasaların Efendisi
  • ben kasadan çok Çizimlere hayran kaldım nasıl çiziyorsunuz bunları bende autocad ve solidworks biliyorum fakat bu kadar detaylı çizimler yapamam tek parça olsa 2 veya 3 boyut farketmez çizerim ama iş detaya ve montaja binince ben baştan pes ediyorum kasanda Harika olmuş tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: şampiyon bilo

Kasaların Efendisi

The Lord Of The Computer
  • Aha Aha işte bu ya helal olsun dostum işte bu yaaa ..........

Süpersin o enson 3d resimlerdeki halinede getirirsen kasayı varya sonunda dualarımım bir kısmı kabul olmuş olucak Şurda kendimi paralıyorum değişik fikirler diye işte bu abi değişik bir fikir al kasayı kes yanlarını 2 plexy 2 ışık tamam alsana modifiye olmasın bu işler adamlar şamış imkanım olsa yerim ve ustalığım olsa kesinlikle çok daha iyi işlerde başarırım.. Ama şu an gördüğüm en iyi mod seninkisi dostum tabi o enson eklediğin 3d olan alt kısmınıda eklersen Devamını bekliyoruz düşündüklerini aynen uygula dostum. Ellerine sağlık.
  • Masraflı ama çok iyi bi çalışma tebrikler
  • Çok Şahane Olmuş
  • Çok süper bir çalışma. Tebrik ediyorum. Gerçekten hayran kaldım.
  • gelmiş geçmiş en iyi modlardan bırıdır bu kasa unutulmasın eskılerdndır eskıler bılır.
  • Maşşallah kasanın içinde modem bile var
  • muhteşem vallaha
  • Kasa gerçekten muhteşem.Yanlardaki kapakların havaya doğru açılması ayrı bi hava katmış kasaya.Ama aklıma bişe takıldı o kasayı nere sığdırdı acaba..
  • Projeniz harika.Eğer son çizimler de hayata geçerse eminim ki güzel birşey ortaya çıkar.
  • gerçi konu ço eski ama yorum yazmadan duramayacağım kasada güzelde ama esas 3d model çizimleri süper olmuş yapan kişin gerçekten işinin ustası imiş tebrikler
  • hocu bişey sorcam o sıvı soğutma hortumlarının olduğı kısmı saydam plastik hortum yerine bükelebilir metal boru yapsan dahamı şık durur ne???

bu arada eline sağlık çok sağlam tasarım yapmışsın özellikle pcde yaptığın çizimlere hayran kaldım ne istediğini direk çizmişsin.benimde yaz sonuna bir projem var sizinki kadar iddialı olmasada ilginç bir mod olcak ve pc de bende çizimlerini önceden hazırlamak istiyorum tavsiye edebileceğiniz bir teknik varmı? vakum tabletmi kullandınız çizim yaparken?
  • Valla helal olsun bu kadar emek harcamışın çabanı takdir ettim
  • atölye var yetenek var tasarlama teknolojisi falan hepsi var .yapamasan ayıp zaten :D
  • emek harcıyorsun inşallah sonucu çok güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.