Şimdi Ara

Kasa fan, İşlemci fan ve ekran kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1-Kasa içi 10 adet fan alacağım. Bu fanların bazıları 12 bazıları 14 cm olacak. Aklımdaki fanlar Akasa Viper bunun hakkında sizden yorum ve eğer önerebilirseniz daha sessiz bir fan önerebilirsiniz.

2-İşlemci fanı olarak Hyper 212 Evo almayı planlıyorum. İşlemcim AMD FX 6300 overclock yapsam dahi çok iyi soğutma sağlar diye düşünüyorum. Önerilere açığım.
    Daha önce aklımda Akasa Venom medusa vardı. Bunun hakkında fazla kaynak yok kullanmış olanlar var ise bunun hakkında da yorum almak isterim.

3-AMD FX 6300 işlemcime dar boğaz yaptırmayacak iyi bir ekran kartı istiyorum yeri gelecek yüksek grafikli oyunları bile ultra olmasa da high ayarlarda oynatabilecek. Öneriyi iki türlü yapabilirsiniz birincisi AMD FX 6300'e ekran kartı önerisi, ikincisi ise AMD FX 8350'ye ekran kartı önerisi bunların birde overclock'lu haliyle mi yoksa overclock'suz haliyle mi dar boğaz yaptırmayacak olduğunu da belirtirseniz çok güzel olur.

NOT: Bütçemi daha belirlemedim. Düşük, orta ve yüksek bütçeli her ürünü önerebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.