Şimdi Ara

KARŞILIKLI GOL BULMA SİSTEMİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
358
Cevap
28
Favori
38.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeş belki acele ediyoruz bazen denk gelmiyor sen en iyisi exceli göndrsen çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederiz
  • tebrikler sadece 1 tane tutmuş
  • Hocam sistemi anlatırsanız size yardımcı olabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phylian kullanıcısına yanıt
    bir yerlerde bir yanlışlık var bende çözemedim bir türlü arkadaşlar. bu aralarda yoğunum pek ilgilenemiyorum. ben exeli paylaşıyım. üzerinde çalışıp geliştirebilen olursa daha iyi olacak.bu arada nasıl atacam dosyayı buraya :)
  • exeli buraya nasıl atacam tarif eden olursa hemen paylaşacam arkadaşlar. exelin içinde ayrıca basketbol için yaptığım çalışmada ham haliyle duruyor.geliştirebilen olursa devam ederiz.
  • http://dosya.co/51mqiy6mqn9y/Karşılıklı_Gol.xlsx.html

Sanırım başardım bol şans herkese :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savas33 -- 30 Temmuz 2016; 22:21:11 >
  • teşekkürler ...son 5 maçı aşağıdan yukarıya doğru mu işliyorsun
  • son 5 maç olduktan sonra aşağıdan yukarı ya da yukarıdan aşağıya hiç fark etmez kardeş
  • 309,310,311,312 KG VAR diye düşünüyorum hatta skorlarda 2-1 ,2-3 gibi olur.

İstatistik sonuçları böyle ama yarın bana inat 1-0 falan olmaz umarım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phylian -- 30 Temmuz 2016; 23:07:35 >
  • benim exeldemi yaptın bunları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savas33

benim exeldemi yaptın bunları :)

sizin exel ile futbol veritabanı siteleri işte :)
  • formüllerde herhangi bir iyileştirme yada ekleme yaptınız mı merak ettim valla insallah tutar . :)
  • Bir sistem deniyorum bakalım tutacak mı
    290 1/1
    316 1/1
    341 MS1
    399 1/1
    365 1/1
  • insallah başarırsın kardeş. ben öyle büyük paralar peşinde değilim aslında alt üst var yok gibi garanti olsun peşindeyim ama senin sistem daha çok kazandıracak gibi gözüküyor başarılar sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savas33

insallah başarırsın kardeş. ben öyle büyük paralar peşinde değilim aslında alt üst var yok gibi garanti olsun peşindeyim ama senin sistem daha çok kazandıracak gibi gözüküyor başarılar sana

çıkan yüzdeye göre nasıl karar veriyorsun..mesela 48-52, 47-53, 45-55 ,46-54 vs.. hangisine KG var diyorsun..var mı seçim taktiklerin...
  • Bir birine ne kadar yakin olursa kg olasiligi yuksek diyorum. 50.50 en yuksek ihtimal1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Phylian kullanıcısına yanıt
    Phylian karşılıklı gol 4 maçından 3 ü geldi.309 kodlu maç 3-0 bitti ama deplasmanın 2 topu direkten döndü.1 golü de iptal oldu.yani omu da geldi say bence :)
  • Çıkan sonuçtan sadece kg değil 1,5 üst seçimi de yapılabilir ...hatta yüzde olarak çok daha yüksek sonuç çıkar...tabi bunları 100 veya 500 maçlık seride test ederek denemek lazım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bide şöyle bir oran hilesi var gözlemlediğin kadarıyla %90 tutuyor var ile üst,yok ile alt aynı oranda olursa maç kg yok oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.