Şimdi Ara

Karma Online - [Joymax'in Yeni FPS Oyunu] Rehber türkçe çevirildi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
6.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çok güzele benziyor indirdim.Ancak şu windows 7 sorunu nasıl düzelecek ?
    Windows 7 de çalıstıran var mı ?

Lurtz Uruk Hai Aydınlat bizi
  • Oyun güzel mi ? Sistem gereksinimleri nedir ?
  • @Seymen333 ~ Cheekypeace

Arkadaş girdi win7 de, yönetici olarak çalıştırın isterseniz

@ Aras De Souza

@+1905 ~ Uluç.

Oyun için sistem gereksinimleri ;

Video GeForce FX 5700, Radeon 9550 or better
    (Video RAM 128 MB or higher)
    CPU Pentium 4 or better DirectX 9.0c
    RAM 1 GB or higher OS Windows XP / Windows Vista

Edit: Bu aralar uluç. hocam, ben oyunu beğendim kişiden kişiye değişir. Ama şuan beta yani 21 hazirandan sonra daha iyi olacağına inanıyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • girdim oynadım bugün. sniper kullanması çok zor silah çok titriyor.

skiller çok güzel ve açıklamalı.

tutorial çok güzel.

silahla adamı vurmak kolay değil tek atmak imkansız

death match tavsiye ederim en güzeli oydu.

ayrıca zombie servera girmeyin çok bağırıyor zombiler sinir oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrunKeNN PunK

girdim oynadım bugün. sniper kullanması çok zor silah çok titriyor.

skiller çok güzel ve açıklamalı.

tutorial çok güzel.

silahla adamı vurmak kolay değil tek atmak imkansız

death match tavsiye ederim en güzeli oydu.

ayrıca zombie servera girmeyin çok bağırıyor zombiler sinir oldum

indirip oynamaya değer mi ?
    yoksa açıp bir film mi izlesem
  • Klan bölümü açılsada kursak
  • Arkadaşlar ben de indiriyorum şuan CBT'yi. AVA'da uzmanlaştıktan sonra bu oyunu deneyelim bakalım.
  • Warrock tarzı bir oyun. Grafikleri çok iç açı değil bana göre. Karakterler güzel düşünülmüş hepsinin kendine göre skilleri var örneğin awp ci zoomcu olacasksanız AXIS lerdeki Otma 'yı tavsiye ederim sekmeme pasif skilleri awp nin sallanmasını engelliyor. Hem otururken hem ayaktayken kolayca awp kullanabiliyorsunuz. veya AXIS lerin 2. karakterini seçerseniz normal silahın sekmemesini arttıran karakterini kullanıp tararken avantaj elde edebilirsiniz.

Lv kasmak ne zor ne kolay haritalar zor değil öğrenmesi kolay.

Ayrıca DH de bölüm açılmasını bekliyorum çünkü clan kuracağım. Arkadaşlarımla birlikte oynuyoruz şuan.
  • quote:

Warrock tarzı bir oyun. Grafikleri çok iç açı değil bana göre. Karakterler güzel düşünülmüş hepsinin kendine göre skilleri var örneğin awp ci zoomcu olacasksanız AXIS lerdeki Otma 'yı tavsiye ederim sekmeme pasif skilleri awp nin sallanmasını engelliyor. Hem otururken hem ayaktayken kolayca awp kullanabiliyorsunuz. veya AXIS lerin 2. karakterini seçerseniz normal silahın sekmemesini arttıran karakterini kullanıp tararken avantaj elde edebilirsiniz.

Ayrıca DH de bölüm açılmasını bekliyorum çünkü clan kuracağım. Arkadaşlarımla birlikte oynuyoruz şuan.

Senden klan masterı olmaz
    Noldu private srodan vaz mı geçtin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zena

quote:

Warrock tarzı bir oyun. Grafikleri çok iç açı değil bana göre. Karakterler güzel düşünülmüş hepsinin kendine göre skilleri var örneğin awp ci zoomcu olacasksanız AXIS lerdeki Otma 'yı tavsiye ederim sekmeme pasif skilleri awp nin sallanmasını engelliyor. Hem otururken hem ayaktayken kolayca awp kullanabiliyorsunuz. veya AXIS lerin 2. karakterini seçerseniz normal silahın sekmemesini arttıran karakterini kullanıp tararken avantaj elde edebilirsiniz.

her babayiğidin harcı değil o :D

• quote:

quote:

geçen yaz kurduğum guild baya iyiydi sonra tatile gittim dağıldı sro devam

• Oynayalım bakalım silkroaddaki accler bottayken oynarızServer gibi bişeyi varmı nereyi seçelim beraber oynamak için
  • konu yalnıs yerde silkroad ile alakası olmayan bi oyunun konusunu silkroad konu dışına açmışsın..
    eğer bölümün adı joymax olsa ve sen aynı konuyu joymax konudışına açmış olsaydın ozaman anlardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

konu yalnıs yerde silkroad ile alakası olmayan bi oyunun konusunu silkroad konu dışına açmışsın..
    eğer bölümün adı joymax olsa ve sen aynı konuyu joymax konudışına açmış olsaydın ozaman anlardım..

Daha önce birkaç oyundada aynı mevzular döndü. Şu konudan silkroad online kullanıcılarının sebepsizce rahatsız olacağını sanmıyorum ben.
  • Çok daha iyi alternatifler var. Joymax'a güvenip oynamaya deymez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS9

konu yalnıs yerde silkroad ile alakası olmayan bi oyunun konusunu silkroad konu dışına açmışsın..

Merak etmeyin kuralları en az sizin kadar iyi bilirim, joymaxa ait özel bir bölüm olmadığından buraya açıldı. Unutmayın sro konu dışı burası illa sro ile alakalı birşeyler paylaşılacak diye birşey söz konusu değildir.

Saygılarımla,
  • Kapandı oyun yavOynayacak başka online oyunlar lazım sro yanına
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetesiz

Kapandı oyun yavOynayacak başka online oyunlar lazım sro yanına

Yakın zamanda buglar falan fixlenip açılacaktır,
    bilgilendirme olarak closed betada ki oyuncu profilini open beda da sıfırlanıyor

quote:

quote:

geçen yaz kurduğum guild baya iyiydi sonra tatile gittim dağıldı sro devam

[sizer]Karma Online - [Joymax'in Yeni FPS Oyunu] Rehber türkçe çevirildi
    Değeri büyüktü.

• bi sro gibi oyun daha yapamadılar.
  • Güzel oyundu ama kapattılar :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datatech58 -- 11 Ağustos 2015; 2:43:15 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.