Şimdi Ara

Kargo ile telefon talebinde bulununca cıkıomu bi sorun ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kargoyla yada postayla yurt dısından tlfon gondrınce takiliomu ya gumruge ?

n95 imi sattim eski tlfonumu kullaniom almanyadan n95 8gb aldirdim abime ama daha yazin gelcek o kadar beklemek isime gelmio kargoyla gonderince nolcak acaba bi bilen varmi ? yada gumruge takilmadan bi sekilde gonderebilmenin bi yolunu bilen ??

edit : imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staffofevil -- 10 Ocak 2008; 14:57:11 >

• Abin gönderir.
    Gümrüğe gelir.
    Gümrüğe çağrılırsın.
    Yarım saat muhabbet.
    Sonra tekrar Posta ile geldiği yere gönderilir.
    Gönderi parası senden alınır.
    Evine gelirsin.
  • superdi

yokmu bi yolunu bilen yaa esseklik ettim sattim n95 imi kaldim 6630 a gene :) puff ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi staffofevil -- 10 Ocak 2008; 15:02:57 >

• Paketler x-ray ciahzından geçiyor orada belli olur içinde ne olduğu. 2007 den itibarende posta yoluyla gsm özellikli elektronik sokmak yasak memlekete.
  • kullaniom değil kullanıyorum
    cıkıomu değil çıkıyor mu

Türkçe'yi bu kadar ayaklar altına almayalım.. tamam hata yapılır ama konuşurken bile böyle konuşmuyorsunuz bari yazarken dikaktli olun
  • kargo ile bir sorun olmaz galba uçakla gönderildiği için git bir kargo şirketine anlar derdini bence birşey olmaz kargo ile yalnız sana en az 40 tl ye patlar demedi deme yinede git bi konuş kargocularla
  • Bu işin en garanti yolu Abinin gelirken getirmesidir,böylece pasaportuyla cihazı kayıt altına aldırır sorun yaşamazsın ve kargodan kaynaklanacak hasar,çalınma vs... sorunlarıda yaşamazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.