Şimdi Ara

karekök 0 geometri bitiren adam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
3.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lys de minumum kaç net yapar ona göre çalışacam

• beyler bi yorum ona göre plan yapacam
  • en az 25

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sana göre değişir kardeş ya da lys sorularını hazırlayanlara göre,benim girdigim sene mesela çok basit sormuşlardı normalde 25 netin üstüne pek çıkamazdım dersaneler abartırlardı soruları ama lys de 26 net falan yaptım sen çalışta her şekilde ögren gerisi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: barachielll

en az 25

ciddi misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

sana göre değişir kardeş ya da lys sorularını hazırlayanlara göre,benim girdigim sene mesela çok basit sormuşlardı normalde 25 netin üstüne pek çıkamazdım dersaneler abartırlardı soruları ama lys de 26 net falan yaptım sen çalışta her şekilde ögren gerisi gelir

kardeş geometrim kotü diyebilirim sence şu 45 günde 0 geometri mi çözım. Yoksa zor bir kaynakla mi cebellesim.kolay çözmem mi daha yararlı olur. Yoksa zor çözüp 20 sorudan 13 tanesini yapamayıp hocaya sormak mi.
  • aaa eğer 25 net olursa çook iyi olur.Bende ahmet demir in kitabı var bu kitabıda alırım.
  • geometri güvender kolay geometri+karekök 0 geometri=bu ikili ile soru kaçıracagını düşünmüyorum ama bir kaynak daha şart fem olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: fesbi

geometri güvender kolay geometri+karekök 0 geometri=bu ikili ile soru kaçıracagını düşünmüyorum ama bir kaynak daha şart fem olabilir

ahmet demir nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinemakar

quote:

geometri güvender kolay geometri+karekök 0 geometri=bu ikili ile soru kaçıracagını düşünmüyorum ama bir kaynak daha şart fem olabilir

ahmet demir nasıl ?

bilmiyorum ama abi kötü kitap diye bir kavram yoktur ben temelin yoksa diye söyledim eğer birşeyler biliyorsan o kitapta yararlıdır ama temel atmak için dediklerim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sinemakar

quote:

ahmet demir nasıl ?

bilmiyorum ama abi kötü kitap diye bir kavram yoktur ben temelin yoksa diye söyledim eğer birşeyler biliyorsan o kitapta yararlıdır ama temel atmak için dediklerim

anladım teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.