Şimdi Ara

Kardeşlik İle MGS 1 (PsOne Classics)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar psn de psone classics kategorisi altında MGS 1 (metal gear solid 1) mevcut bu oyunu kardeşlikle alabilecekler bana pm yoluyla ulaşabilir

Kredi kartım yok havale yoluyla parayı size aktarırım siz oyunu alır şifre vb bilgileri bana pm yoluyla yollarsınız
    Oyun psone classics kategorisi altında ve fiyatı 18 düz hesap 20 lira adam başı 10tl oluyor yani
    Oyunu benim gibi oynayamayanlar veya tekrar oynamak isteyenler için süper fırsat şimdiden herkese teşekkürler

• O oyunlarda trophy yok bir şey yok bilgisayarına ps one emülatörü indir oyunu da indir netten oyna para mıv erecen ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10UR67

Merhaba arkadaşlar psn de psone classics kategorisi altında MGS 1 (metal gear solid 1) mevcut bu oyunu kardeşlikle alabilecekler bana pm yoluyla ulaşabilir

Kredi kartım yok havale yoluyla parayı size aktarırım siz oyunu alır şifre vb bilgileri bana pm yoluyla yollarsınız
    Oyun psone classics kategorisi altında ve fiyatı 18 düz hesap 20 lira adam başı 10tl oluyor yani
    Oyunu benim gibi oynayamayanlar veya tekrar oynamak isteyenler için süper fırsat şimdiden herkese teşekkürler

hocam çipli ps1 veya ps2ye sahipsen çek t*rrentten oyunu yaz cdye oyna.. niye bu kadar kastın ki

• arkadaşlar ps1 ps2 yok emülatör de yapamadım ondan dedim hiç kimseede almak istemiyor zaten
  • Fosil olmuş oyunu kim ne yapsın.
  • Arkadaşlar ben bekliyorum konuyu kirletmeyin lütfen
  • Up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.