Şimdi Ara

kardesler daha once yolladıgım msj cvp geldi knightan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dear customer, please resubmit this response under the general category so that we may better assist you. Our departments do not have the ability to forward this to the appropriate personnel at this time. We apologize for this inconvenience and thank you for playing Knight Online.

bunu acıklayabilen warmı yoksa yanlışmı yolladım msj i ingim azda

• yolladıgın ticketi general kısmına yollamanı bu bölümün o sorunla ilgilenmedigini ve yetkisi olmadıgını söylüyor.gerisi hikaye işte..
  • genel katagoriye tekrar yazıp deneyin ki size daha kolay yardımcı olabilelim. şuanda bu mesajı personele iletme yetkimiz yoktur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dritter -- 22 Ağustos 2006; 22:24:41 >
  • Başlicam bu ticket gönderede ha nereye göndersem başka yere yönlendirio devlet dairesi gibi ordan oraya deli olacam benim trinada böle yapıldı daha gelmedi yalan oldu trina
    edit:yazım hatası küfredecem şimdi banlanmayım gene
    acayip sinirliyim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 22 Ağustos 2006; 22:25:20 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Dritter

genel katagoriye tekrar yazıp deneyin ki size daha kolay yardımcı olabilelim. şuanda bu mesajı personele iletme yetkimiz yoktur .

Kısacası seni sallamamışlar

Bunu banada yapmışlardı ÖZGÜR
  • trina ile news bölümnde acıklama vardı..daha önce gold alanlara trina gelmeyecek deiyordu yanlış hatırlamıosam..son alanlara 5 gün içinde trinalar geldi..sitede iletişim ve güncel haberlere bak,trina ile acıklama bulacaksın!
    tek derdin trina olsun ben id mi geri almaya calışıorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 22 Ağustos 2006; 22:28:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.