Şimdi Ara

Kardesimi elektrik çarptı -ACİL KONU- (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mktrnk

quote:

Orijinalden alıntı: Ezio Auditore Di Firenze

Peki onu yatakta elektrik çarptı ve bende yataktaydim.Bana birsey olmusmudur?Şah damarımda bır baskı gibi bır şey var.Ayrica o yatakta yatabilir miyim?

sımdı ısın rengi değişiyor
    F

U

• Toprakta çıplak ayakla yürüsün
  • kardeşim biraz inci muhabbetine dönmüş ama hiç bişey olmaz. sen bişey olduğunu düşündüğün için sana bişey oluyo :D misal insan karnım ağrıyomu diye düşünürse karnında ağrı hisseder. sende biyerime bişey oldumu diye düşündüğün için öyle bi his var içinde. imkanın varsa kardeşini bi toprakta yürüt. yoksa olmasa da olur. kardeşin küçük yaştaysa iki gaza getir. "vay be bişey olmadı sen neymişsin" vb. gibi. unutur gider.

elektrik teknikeri ve elektrik yüksek teknikeri adayı olarak yazıyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

yatağa yan yatır..

hep demek istemiştim

Neyi ?
  • quote:

Peki onu yatakta elektrik çarptı ve bende yataktaydim.Bana birsey olmusmudur?Şah damarımda bır baskı gibi bır şey var.Ayrica o yatakta yatabilir miyim?

şah damarındaki baskı için önce şeyinden çek elini heycanlanma hayal o, sonra git bi abdest al, zıbar uyu sabah okulun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 28 Nisan 2011; 2:45:53 >
  • kardeşini toprakta yürütmene gerek yok kardeşini toprakta yürüdüğüne inandır bişeyi kalmaz beyin bu
  • sende elektriğe çarpsaydın 2 tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: mktrnk

quote:

sımdı ısın rengi değişiyor
    F

ulan kahveyi püskürtüyordum ağzımdan
  • yoğurt ye
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.