Şimdi Ara

KARARSIZLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2011 yılından bu yana iPhone kullanıcısıyım. Aslında alıştım seviyorum ama artık karar değiştirme zamanının geldiğini düşünüyorum. Çünkü verilen parayı hak etmiyor. Türkiye için çok uçuk bir ürün alıyorsun;

Şarj'ı gitmiyor.
    İkoncan özentiliği oldu.
    Kamera iyileştirmesi yok.
    3 Senedir aynı arayüz.
    3 Senedir aynı kasa.
    Hafıza sorunu olması.

Tek artısı Servis Ağ'ı harika. (6s kullanıcısıyım)

Sony Xperia Ailesine katılmak istiyorum. Sizin öneriniz nedir ne alabilirim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

• Sony Xperia X, ya da Sony Xperia XZ alabilirsiniz. Küçük ekran tercih ederseniz de Sony Xperia XC'yi öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstteki arkadaşa katılıyorum.

Ayrıca kesinlike sonyden orta seviye almayin

sony x veya xz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakın ben hiç ıphone kullanmadım ama kullananlar çok seviyor. Bence Iphone dan vazgeçmeyin. Zira Iphone kullanıcıları genelde alışamıyor. Yanigiden gelmiyor pek. :D ha Sony nasıldır derseniz Mükemmel cihazlar üretiyor. Ben hala sorunsuz ve defalarca yere düşürmüş olmama rağmen hala kullanıyorum. Taş değil Demir gibi desek yeridir.

Bence sony X veya Xz yi iyice inceleyin öyle karar verin zira tamamen farklı bir cihaza geçeceksiniz.
  • X biraz daha orta-üst segment bir cihaz S650 gayet yeterli ama S820'li XZ almanız daha iyi olur. XZ kamera yönünden de bu sefer başarılı bir iş çıkardı. Tepedeki modellerle arasındaki fark azaldı. Yeni modelleri de bekleyebilirsiniz kamera yönünden de mutlaka iyileştirmeler olacaktır. Hala eksiklikler var çünkü.
  • Ben oyun oynamam derseniz Xperia X yani XZden tek eksiği işlemci aralarında 700-800 lira fark var. Ki X işlemcisi de günlük işler için çok çok yeterli pil performansı çok iyi. Yüksek grafikli oyun oynarım derseniz XZ. İki cihazında ekranı çok kaliteli Z5 kullanıcısı olarak söylüyorum Sony nin ekran konusunda yeni bir döneme geçtiğinin göstergesi. Siyahlar da beyazlar da çok iyi seviyede görüş açıları çok iyi. Ön kamera iki cihazın da aynı ve amiral gemileri arasında en başarılı olanları. Arka kamera 6Sten daha iyi. Böyle yani daha çok uzatılır kısacası bu.

XZ Orman mavisi
    X Füme

ikisi de süper duruyor elinize alıp bakmanız lazım kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slord236 -- 31 Ocak 2017; 1:58:40 >
  • Iphone'dan başka telefona geçilmez!! You shall not pass!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güzel bir karar vermişsiniz. Xz alabilirsiniz ya da xzp bekleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bütçeniz nedir ? Bide s7 veya s7 edge öneririm. Bütçeyi zorlamayan J-A serisi var onlarda çok güzel (kullanıyorum ve öneririm)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.