Şimdi Ara

Kararsızım telefonmu alsam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ben şuanda çok kararsızım çünkü telefonmu alayım yoksa bir dizüstü bilgisayarmı bilemedim.Yaşım 15 ve uzun süreden beri para biriktiriyordum nihayet 2150 lira civarı bir para biriktirdim.Aslında masaüstü daha mantıklı ama sürekli biryerlerde olduğum için dizüstü almak zorundayım. Her neyse eğer bir telefon alırsam aklımda Samsung Galaxy S4 var ve bilgisayar alırsamda özellikleri piyasadaki bütün oyunları oynayabileceğim bir bilgisayar olacak. Ben hem dışarıda hemde evde olabiliyorum bu yüzdende karar veremiyorum. şuandaki bilgisayarım call of duty black ops 'ı bile en düşük ayarda kasıyor telefonum ise ı phone 4 ama yurtdışından geldi ve süresi geçtiği için internet ayarları yapılamıyor sadece arama ve mesaj atma fotoğraf çekme gibi şeylere yarıyor. İlk önce şunu al sonra bunu al demeyin lütfen çünkü tek bir hakkım var ve ikisinede ihtiyacım var sizce hangisi bir tık bile olsa daha gerekli.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• ghostplayer1 kullanıcısına yanıt
    İlk önce hareket halinde olacağını belirttiğin için sana tavsiye olarak masaüstü yerine notebook öneririm. Şimdilerde masaüstlerindeki performans notebooklarda da var. (Extrem bir sistem kurmayacaksan tabiki)
    Telefon görevini gören bir cihazın var zaten; iyi araştırma sonucu alınacak bir notebook seni daha memnun edecektir.
    Telefon dediğin pazarda neredeyse her 2-3 ayda bir model çıkıyor. İlerleyen zamanlarda uygun bir telefon bulacağına eminim, o zamana kadar aldığın notebookta oyunlarla zaman geçirirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 16 Aralık 2013; 22:33:29 >
  • teşekkürler gayet açıklayıcı bir cevap oldu.
  • discovery + lenovonun z500- z510 (i5) modelleri derim.

discovery tabiki bir s4 değildir ve olamaz. ne havası ne civası s4 e yetişemez ancak;
    sınıfımda (üniversite) 2 tane s4 var, 2 tane de discovery (ben de alınca 3 ) ikisi de aynı işi görüyor.
    ikisi de sözlük açıp kelime bakıyor. internette dolaşıyor. ikisi de kaliteli ve büyük ekran.
    ikisi de güncel oyunları oynuyor takılıp donmadan(kalite ayarları farklı tabiki)
    ikisi de foto çekiyor iyi kalitede(discovery sadece iyi. s4 dehşetcengiz kalitede; karşılaştırırsak)

benim de bütçe sınırlı sizin gibi. para olsa gönül ister g2 alalım sp alalım( kendim için diyorum). ama kredi kartıyla taksit yaptıracağım. 1000 tl ye kadar en iyi perf veren GMD olunca onu alacağım.

z500 ve z510 işinizi görecektir. oyun olsun günlük kullanım olsun. ekran kartları da hd çözünürlüğü besleyecek güçte. i5 ile i7 nin oyunda verdiğiniz paraya değecek bi farkı yok. i5 modellere bakın derim. freedos alırsanız daha uygun olur fiyatları.

sanalmarketim ve pc depodan laptop aldık birer ikişer tane sıkıntısız, iyi firmalar; öneririm. teknoloji marketlerdekiler çoğunlukla w8 yüklü (ve fiyat farkı bindirilmiş) olur

(şu anki telefonunuzu bilmiyorum. belki gmd almaya gerek kalmayacak bi telefondur)

• Lumia 520 ve bir notebook alabilirsin androide geçme ios dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows phone'a geçmeyi hiç mi hiç düşünmüyorum.yinede teşekkürler
  • Söylediğin fiyata oyun oynoayabileceğin güzel laptoplar var. Hele internetten Freedoss alcaksan baya indirimle o fiyata güzel laptop alırsın bence daha mantıklı olur.ŞAHSEN.
  • Orta halli bir laptop ve yanına orta seviye bir android telefon alabilirsin.
  • bende bi ara tel mi laptop arasında kaldım gittim 2100 dü indrdmde 1700tl+100 tl hediye çeki ile laptop aldım sonrada tel yani laptop alman daha mantklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinize teşekkürler aileminde kararını alıp laptop almaya telefonu sonraya bırakmaya karar verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.