Şimdi Ara

KARAR VEREMİYORUUUUMMMM...:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BİR HAFTADIR FORUM FORUM CEP TELEFONU ARAŞTIRIYORUM AMA HALA BİR KARAR VEREMEDİM.TELEFONDAN İSTEDİĞİM KALİTELİ FOTOĞRAF,ARTTIRILABİLİR HAFIZA,MP3 PLAYER,BÜYÜÜÜK EKRAN VE GÜZEL TASARIM.AKLIMDA 3230 VAR AMA KULLANANLAR PEK TAVSİYE ETMİYOR.SİZİN DE TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM...

• n90
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@XWeLL

n90
    3230 en alınmıyacak telefonlardan (parasına göre çünkü alanların %99u pişman)büyük ekran demişsin o zaman symbianlı bi model bak(genelde symbianların ekranı büyük çünkü)ya da 1.3 kamera yeterse s700i var büyük ekran için ama o da alınmaz artık...istediğin kriterlere uygun n70-90 olabilir ama büyük ekran önemli değilse ve symbian önemli değilse(ki yazmamışsın)w800i k750i olabilir istediğini al

• quote:

n90
    K750-W800-D600 bunları bir incele derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirallarvadisi

K750-W800-D600 bunları bir incele derim.

Alıntıları Göster
    ekran büyük dersen n70
    yok farketmez dersen k750i veya w800
    bence se modellerinden birini al uzun pil ömrünü düşünmek lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackSparroW-

ekran büyük dersen n70
    yok farketmez dersen k750i veya w800
    bence se modellerinden birini al uzun pil ömrünü düşünmek lazım...

Alıntıları Göster
    ama şu da var symbianlı nokiaların ekranları büyük olmasına rağmen w800i ve k750iden ekran çözünürlükleri yüksek değil(n90 dışında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

ama şu da var symbianlı nokiaların ekranları büyük olmasına rağmen w800i ve k750iden ekran çözünürlükleri yüksek değil(n90 dışında)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: **hunter*91**

Orası öyle ama bazıları ekranın büyük olmasına önem veriyor

Bence de N90 al kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Bence de N90 al kardeş

Alıntıları Göster
    bence n90 alma onu alıp o kadar para vericeğine i-mate jam al

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Bence de N90 al kardeş

Alıntıları Göster
    evet örneğin topici açan arkadaş
    quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

quote:

Bence de N90 al kardeş

• quote:

quote:

quote:

Bence de N90 al kardeş

Alıntıları Göster
    n90 ıyı olabırl evet

• quote:

Orijinalden alıntı: dozdoz

n90 ıyı olabırl evet

Alıntıları Göster
    büyük ve kaliteli ekranda da rakipsiz(352x416 pixel di sanırım ve büyük ekran)kamerada da(resim k750iden kötü mü iyi mi bunun hakkında bişi demiycem kimi iyi diyor kimi kötü tartışma çıkar yineama resim iyi+video da iyi yani 2'side iyi 1'i değil)bi seste rakipsiz değil diyebiliriz paran varsa ve boyutu sorun değil ve şeklini beğendiysen vakit kaybetme

• quote:

quote:

quote:

Bence de N90 al kardeş

Alıntıları Göster
    6630 al

• quote:

Orijinalden alıntı: justkny

6630 al

Alıntıları Göster
    güzel tasarım ve kaliteli resim demiş gerçi tasarım kişiden kişiye değişir ama genelde beğenilmiyor,resim iyi olabilir yani gündüz çekimleri yeterli olabilir de arkadaş ilk olarak kaliteli resim demiş demekki resim bayağı önemli onun için

• quote:

güzel tasarım ve kaliteli resim demiş gerçi tasarım kişiden kişiye değişir ama genelde beğenilmiyor,resim iyi olabilir yani gündüz çekimleri yeterli olabilir de arkadaş ilk olarak kaliteli resim demiş demekki resim bayağı önemli onun için

Alıntıları Göster
    topici acti kendi kacti

• quote:

topici acti kendi kacti

Alıntıları Göster
    bi tane yorumu yok
    quote:

Orjinalden alıntı: riza_fb

topici acti kendi kacti

• quote:

bi tane yorumu yok
    quote:

Orjinalden alıntı: riza_fb

topici acti kendi kacti

Alıntıları Göster
    Sorun değil aynı düşüncelerde olanlar herhalde çok.
    Biz faydalanıyoruz. Ben artık Laptop alacağım için P800-900 geleneğini bıraktım. O yüzden hayranlıkla beklediğim 990 yerine artık zarif bir telefon alacağım. Aslında bir kararı verdim mutlaka SE olacak. Ama tam W800 alacak iken W810 dalgası çıktı. Bakalım bayram sonuna kadar araştıracağım eğer ekstra hoparlör yoksa ben beyaz-turuncu uyumunu sevdim. Zannederim yine de W800 alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nungor

Sorun değil aynı düşüncelerde olanlar herhalde çok.
    Biz faydalanıyoruz. Ben artık Laptop alacağım için P800-900 geleneğini bıraktım. O yüzden hayranlıkla beklediğim 990 yerine artık zarif bir telefon alacağım. Aslında bir kararı verdim mutlaka SE olacak. Ama tam W800 alacak iken W810 dalgası çıktı. Bakalım bayram sonuna kadar araştıracağım eğer ekstra hoparlör yoksa ben beyaz-turuncu uyumunu sevdim. Zannederim yine de W800 alacağım.

Alıntıları Göster
    N90
    Kullanan bilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

N90
    Kullanan bilir...

Alıntıları Göster
    n70-n90-6630 arasında seçim yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliss

n70-n90-6630 arasında seçim yap

Alıntıları Göster
    aslında n70-90 daha iyi 6630dan karşılaştırma yaptığınızda öyle ama arkadaş için 6630 daha iyi olur çünkü 3230la 6630un parası diğerlerinin yarısı arkadaşta 3230 düşündüğüne göre 6630 daha uygun

• quote:

aslında n70-90 daha iyi 6630dan karşılaştırma yaptığınızda öyle ama arkadaş için 6630 daha iyi olur çünkü 3230la 6630un parası diğerlerinin yarısı arkadaşta 3230 düşündüğüne göre 6630 daha uygun

Alıntıları Göster
    nasıl telefon istediğine bağlı. ben videoya önem veriyorum diyosan n90 al bence. harbi vcd gibi çekiyo videoyu yaw he bide n90da symbian vardır, bu bir artıdır; fakat bazı kullanıcılar symbian ın değişmeyen arayüzünden miğdesi bulanmış durumda eğer benim için zariflik incelik foto kalitesi iyi olsun diyosan w800i alabilirsin. hatta müzik kaliteside şahanedir. menüleri hızlıdır.

yani diyeceğim ihtiyacına göre telefon seç, öyle biri n90 biri 6630 biri k750i dedi diye onları almak zorunda değilsin :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.