Şimdi Ara

KaraKışla akıl yaşı 25 üzeri ve en az 70 lvl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaş ortalaması yüksek, oyunda aktif arkadaşlar varsa gelebilir.
    Eğlenmek amaçlı oynuyoruz.
    En az 70 level Lütfen.

Klan baş vurusunda "Ertan" yazarsanız kabul edilir.

Klan Adı: KaraKışla
    Klan etiketi #PJ8L0UL2

Resim 1

Resim 2

Resim 3

• quote:

Orijinalden alıntı: sove01

Yaş ortalaması yüksek, oyunda aktif arkadaşlar varsa gelebilir.
    Eğlenmek amaçlı oynuyoruz.
    En az 70 level Lütfen.

Klan baş vurusunda "Ertan" yazarsanız kabul edilir.

Klan Adı: KaraKışla
    Klan etiketi #PJ8L0UL2

Resim 1

Resim 2

Resim 3

klan alım kapalı sanırım.

• Kriterler neler? Savaş hangi sıklıkta geldiğimiz zaman savaşa alınmama gibi durum söz konusu olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurathanM

Kriterler neler? Savaş hangi sıklıkta geldiğimiz zaman savaşa alınmama gibi durum söz konusu olur mu?

Kriterler herkesin istediği şeyler aslında, ekstra bir durum yok yani. Sevgi, saygı, küfürsüz, mantıklı savaşmak vs..
    Klan savaşına katılıp katılmamak senin keyfine kalmış. Savaşırım diyeni savaşa almamazlık olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyxmmeT

klan alım kapalı sanırım.

Klan savaşında karşı klandan casus gelmesin diye, savaş zamanları kapatıyoruz :)
    Şu an açık klan.
  • Merhaba dostum herseyi fullemeden asla basmiyorum town hall i fakat koy binam 7 ve 64 lvlim. En fazla 2-3 haftaya hersey fullenecek duvarlarin yarisi kadari+barbar krali 5e basma+binici ve dalkavuk yukseltmesi kaldi. Bunlar disinda hersey full. Ayrica kalici olabilecegim bir klan ariyorum eger alirsaniz klan savaslarindada elimden geleni yaparim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozel mesaj yolladım
  • Oyuna yeni basladim 13 levelim hizla gelisiyorum. Oldukca aktifim uygun gorurseniz klaninizda kalici olup kendimi gelistiririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bebespidey

Merhaba dostum herseyi fullemeden asla basmiyorum town hall i fakat koy binam 7 ve 64 lvlim. En fazla 2-3 haftaya hersey fullenecek duvarlarin yarisi kadari+barbar krali 5e basma+binici ve dalkavuk yukseltmesi kaldi. Bunlar disinda hersey full. Ayrica kalici olabilecegim bir klan ariyorum eger alirsaniz klan savaslarindada elimden geleni yaparim.

Önemli olan samimiyet. Köy zaten gelişir.
    Başvuru mesajına Ertan yazarsanız kabul edilir, zira klan savaşı zamanında klan kapalı oluyor, olmasa bile reddediliyor istekler.
    İstekleri redetmemizin nedeni ise nerede çokluk orda... Klan kalabalık olunca kimkime dumduma oluyor. Aile ortamı kurduk ve bunun bozulmasını istemiyoruz.

Bu forumdan gelenler, küreselden gelenlere göre daha kalıcı ve samimi olduğu için açıldı bu konu.

• Kalici oldugum bir klan buldum ayrilmayi dusunmuyorum yinede ymtesekkurler iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapalı şuanda sanırım , gözükmüyo aramalarda clan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.