Şimdi Ara

Kaporta+ Fırın Boya Fiyatları 2023 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
24.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 15 bin iyiymiş sizin. Bakalım birkaç yer daha var aklımda oralara da soracağım.
  • Arkadaşlar pazartesi günü boyaya veriyorum aracı. Ruhsatı alacağım, başka dikkat etmem ya da yapmam gerekenler nelerdir? Aracı bıraktığıma dair fatura sözleşme vs istiycem.
  • RuhHekimi R kullanıcısına yanıt

Km yi yaz bide dıştan resimlerini çek parayı internetten havale et. 20bine çok pahalıya anlaşmışsın vadeli mi ödeyecen ?

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

Hocam maalesef fiyatalr çok yüksek. Yarısını aracı verince diğer yarısını da aracı teslim alınca vereceğim. Teşekkürler, km'yi not edeceğim.

• Süreç boyunca mutlaka bir kaç kez ziyaret etmelisin.

Asıl dikkat etmen gereken işin sonunda…
    Aracını teslim alırken detaylıca kontrol etmelisin varsa eksik kusur düzelmesini istemekten çekinme, zaten kaportacılar işi gözönünde olduğundan sana beğendirmek için çaba sarfedecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fox913 -- 26 Nisan 2023; 22:24:46 >
  • Fox913 F kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Süreçleri bana fotoğraf ve video olarak paylaşacakmış, ayrıca ben de ziyarete giderim dediğiniz gibi hocam. İnşallah güzel olur herşey.

• Kullanılan malzeme ve işçilik kalitesine göre değişiyor

40 bin TL istediler bizim arkadaştan şimdi ucuz biryerde yaptırıyor çürük vardı arabada polyester doldurmuşlar oraya :) sonra boyamışlar

Güzel oldu mu hocam?
  • Oldu hocam, yalnız biraz daha parlak olabilirdi sanki. Ya da eski boyası çok mat kaldığı için benim beklentim daha yüksekti. Pasta sonrası belki daha iyi olur ancak usta pastaya gerek yok, iki sene elleme dedi. İşçiliği beğendim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuhHekimi -- 15 Haziran 2023; 23:9:54 >
    Gayet güzel olmuş. Güle güle kullanın.
  • Sağol hocam Allah razı olsun.

Nasıl bari güzel yapabildilermi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.