Şimdi Ara

kapıda ödeme yapbileceğim alışveriş sitesi arıyorum (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
206.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • www.eavantaj.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanerss

www.eniyial.com

Bu gerizekalıları biliyorum ben ya.

edit: kredi kartı kullanmamak kadar güzel bişi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkabuğu -- 29 Aralık 2008; 12:42:18 >
  • havale nasıl yapılıyor yaa daha önce hiç yapmadım..ayrıntısıyla anlatırsanız sevinirim
  • www.exa.com.tr gecen aldım bişeler sağlam sorunsuz
  • vadii
  • 3 kez www.exa.com.tr alısverısım oldu kapıda ödemede süper 1 gunde geldi mersine ürün.
  • exa da kapıda ödeme seçenekleri neler sadece kredi kartımı?
  • www.almayageldik.com var.birçok kredi kartına 12 aya kadar taksit yapıyorlar.kapıda nakit yada kredi kartıyla tek çekim ödeme yapılabiliyor.
  • Ereyon güzelmis..Bizimkilerde kredi kartına karşı..1TB Harici harddisk almak istiyodum.Kapıda nakit ödeme seçeneği ile ereyondan alıcam hayırlıysa..Gerçekten Faydalı Bi konuymuş
  • Konunun sahibi kredi kartı almıştır artık uplamayalım artık
  • www.piyasam.com
  • www.bizdebitmez.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuLLTiMeHaCKeR

www.piyasam.com

Ben kredi kartı kullanmadığım için aynı sorunu yaşıyorum.www.piyasam.com bu konuda bana henüz sorun yaşatmadı. Kapıda ödememi yapıp kurtuluyorum.
  • 2005 Yılının Konusunu Hortlatmışsınız Arkadaşlar Tebrikler
  • Merhaba

www.ozelsiniz.com adresindende hertürlü ihtiyacınızı Kapıda Ödemeli olarak satın alabilirisiniz.

gerçi sene 2009 olmuş kredi kartını çıkarttırmışsınızdır. :)
  • ereyondan alıs verıs yap sevgılı kardesım 3 yıllık konu hortlamıs

• exa ve hepsiburada dışındakilerin hiçbiri işe yaramaz. sadece site tasarımlarına bakarak bile bir online mağazanın ne kadar iyi olduğunu görebilirsiniz. çoğu stokta olmayan ürünleri stokta gibi gösterir,sitelerini güncellemezler ve siz de kanıp sipariş verirsiniz. ürününüz 1 haftadır kargolanmayınca anlarsınız durumu ve sizi aramazlar bile. siz onları arayıp durumu sorduğunuzda size ödediğiniz paranın değerinden düşük bir kartı kakalamaya çalışırlar.

bu yazdıklarınız ürün yelpazesi geniş olmayan,yerel ve dandini mağazalar. exa kapıda ödeme sunması açısından avantajlı ancak 5 ytl ücret istiyor bunun için.(ki pek de sorun olacağını sanmam) hepsiburada'da exa'dan daha fazla ürün var ancak onda kapıda ödeme seçeneği yok. ben şahsen exa'yı öneririm. müşteriyle ilgilenen,daima en ucuz fiyatı veren,siparişleri hiç geciktirmeyen güvenilir bir firmadır.

havale ve kredi kartıyla alışveriş tercihim değil. kredi kartıyla alışveriş yapmıyorum çünkü yok, havaleyi tercih etmiyorum çünkü bankalar çok komik havale masrafları çıkartıyorlar karşınıza. öyle ki zamanında hepsi burada'dan yaptığım 50 liralık bir alışverişte iş bankasına 25 lira havale masrafı vermiştim. o gün bu gündür bir daha kapıda ödemenin dışında alışveriş yapmamaya yemin ettim. havale masrafı ödemek istemiyorsanız banka hesabınızın internet bankacılığı özelliğini açtırın ve oradan EFT ödemesi yapın. bildiğim kadarıyla bankalar EFT'lerden ücret kesmiyorlar.ama Akbank olmasın.

Çünkü ben bu EFT olayını öğrendikten sonra akbanka gittim internet bankacılığını açtırmaya. neyse şubede form doldurdum ettim falan cep telefonuma şifre geldi,gittim onu girdim bilgisayardan ancak ne yapıp ne ettiysem bir türlü açamadım. gittim tekrar şubeye durumu anlattım sonra cep telefonuma yeni şifre göndertti ordaki adam ama yine olmadı. sizi kıvrandırtıyorlar böyle resmen havale masrafı ödemekten kurtulamayasınız diye. bankalar cimriliğin ve paragözlüğün son noktası, level99 olmuş hepsi...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.