Şimdi Ara

Kapı barfix barı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kapı için barfix barı almayı düşünüyorum arkadaşlar kullanan arkadaşlar varsa tavsiye verirseniz sevinirim

Edit: 20-30 Tl civarı bütcem var

• Kardeş ben bu siteden aldım kargo felan 30 TL'ye gelmişti 130 Kg kaldırma kapasitesi var istediğin gibi kullanabilirsin zaten incelemesi mevcut ayrıca şınav çekmek içinde kullanılıyor değişik ve uygun bir alet ancak öncelikli kapın çok sağlam olması şart ayrıca kapına uyucakmı buda problem bende var ancka kullanmıyorum uzun zamandır spor yapmıyorum ve kapıya uymadım hem geniş değil kapı hemde ince. Ama bunu öneririm tam bütçene göre iyi mal.Bu siteden almıştım ayrıca 2-3 gün içinde gönderiyorlar.

http://www.hergunyeniurun.com/iron-gym-sinav-mekik-ve-barfiks-aleti-urun1584.html

• Derveden1234 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu kapıya monteleniyormu vidayla falan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryuzaki17

Yok kardeşim büyük bir kutu işte içinde demir ve diğer takımlar var kendi çivisi, anahtarı var onları monte ediyorsun zaten nasıl yapıldığına dair resimli analtım kitabı felan veriyorlar her neyse kapıya asmak için öncelikli ufak bir kanca gibi birşey çıkıyor kutudan onu kapıyla duvar arasında boşluk var oraya yerleştiriyorsun ufak birşey sonra bu barfiks demirini oraya takıyorsun o kadar nokta burasıdır hocam ve benim aldığım alette bu resimdekidir.
     Kapı barfix barı önerisi

• Derveden1234 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sipariş edicem
  • ryuzaki17 kullanıcısına yanıt
    Ne demek kardeşim.
  • Kapı değil bence duvar barfiks demiri al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derveden1234

quote:

Orijinalden alıntı: ryuzaki17

Yok kardeşim büyük bir kutu işte içinde demir ve diğer takımlar var kendi çivisi, anahtarı var onları monte ediyorsun zaten nasıl yapıldığına dair resimli analtım kitabı felan veriyorlar her neyse kapıya asmak için öncelikli ufak bir kanca gibi birşey çıkıyor kutudan onu kapıyla duvar arasında boşluk var oraya yerleştiriyorsun ufak birşey sonra bu barfiks demirini oraya takıyorsun o kadar nokta burasıdır hocam ve benim aldığım alette bu resimdekidir.
     Kapı barfix barı önerisi

20 tlden a101den almistim aynisini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koridora iki adet demir boru alıcaz. Duvarı delip boruları yerleştircez sonra alçı falan ne gerekiyorsa tamamlıcaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.