Şimdi Ara

Kapalı Garajda muhafaza edilmiş 2000 1.4EL palio

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-fiat-palio-kapali-garajda-muhafaza-edilmis-2000-model-1-4el-fiat-palio-33454314/detay

ARAÇ İSTANBULDADIR

arkadaşlar ilanı şimdi verdim, bir onay süreci varmış, 6 saat diyor ama bilemiyorum, şu anda yayında değil, ama DH herkesten önce bilsin (: gerekli açıklamalar ilanda mevcut, bunun dışında ilgilenen olursa bana buradan da sorabilirsiniz, arabaya benim gibi olmasa da buna yakın bakabilecek bir babayiğide gitmesi dileğiyle (:

Saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkrapsodi -- 25 Ekim 2010; 1:18:57 >

• hocam fiyat çok uygun olsa düşünürdüm en son diyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: nessu

hocam fiyat çok uygun olsa düşünürdüm en son diyorsun

arabayı gelip gör kullan, arabanın başında yaparız pazarlığı dostum, almasanda bi tur atmış olursun
  • ben ankaradayım
    gerçekten bana güven verdınız umarım gönnuzce satarsınız
  • Çok temiz bakmışsınız maşallahı var, hayırlı satışlar, iyi akşamlar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

ben ankaradayım
    gerçekten bana güven verdınız umarım gönnuzce satarsınız

quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Çok temiz bakmışsınız maşallahı var, hayırlı satışlar, iyi akşamlar dilerim.

çok teşekkürler arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrapsodi

quote:

arabayı gelip gör kullan, arabanın başında yaparız pazarlığı dostum, almasanda bi tur atmış olursun

memleket mersin olunca ha diyip cıkıp gelemiyor
  • quote:

quote:

quote:

memleket mersin olunca ha diyip cıkıp gelemiyor

canın sağolsun kardeşim :)

• Hayırlı satışlar.500-1000 TL fazla verilip alınacak araç
  • araban çok temiz ama arabayada çok istiyorsun tabi bu benım tercihim o fiyatada alan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: saatkaç

araban çok temiz ama arabayada çok istiyorsun tabi bu benım tercihim o fiyatada alan olabilir

10 yıl 10 ay boyunca araban için kapalı garaj parası ödediğini düşün ( şu anda aylık 60 lira ek apartman aidatı ) son 3 yılda büyük bakımları için 2.000 liraya yakın para harcadığını da koy üstüne ( ki yapılmasa da olurdu, yeterki temiz kalsın, bakımlı olsun diye yapıldı ) sen ne kadar isterdin? şöyle bi bakıyorum, 80.000 km yazmış, arabanın vites kolu yok olmaya yüz tutmuş, direksyon kullanılmaktan ayna gibi olmuş, 10.000 lira istiyo, arabanın önünden resimlerine bakıyosun, bi tarafta kaputla çamurluk arasında bi parmak fark var diğer tarafta kaput çamurluğa dayalı, farlar şaşıbeş bakıyo, bu arabalar 10.000 liraya çatır çatır el değiştiriyo, değerini bulamazsa satıştan çekicem zaten, aralığın 12'sine kadar satıldı satıldı, satılmazsa garaja uykuya askerlik boyunca (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkrapsodi -- 1 Kasım 2010; 2:26:48 >

• izmirde olsanız bi bakardım
  • Bu kadar temiz araba neden hala satılamadı anlamış değilim.
  • quote:

Bu kadar temiz araba neden hala satılamadı anlamış değilim.

Hemşerim öncelikle teşekkürler araç hakkındaki görüşlerin için, valla bende şaşırdım bu kadar beklemesine, genel olarak araç piyasasında durgunluk var diye tahmin ediyorum, ilk başta 8.000 olur mu, bedavaya versen olur mu, alırım ama üstüne bin lira verirsen (: gibi tekliflere sabırla cevap veriyordum, telefonda mesajda, artık cevapta vermiyorum, bu işten sıkılmaya başladım, kuzenim çok istiyor aracı, 7.000 lirası varmış, üstünü elime geçtikçe veririm diyo, böyle elaleme yok pahasına satmaktansa, kuzenime veririm daha iyi, bakalım askerlik aralıkta, o zamana kadar vakti var, dediğim gibi böyle giderse ya kuzenime vericem, ya tentesini örtüp garajın ücra bir köşesine bırakıcam (:

• quote:

quote:

Bu kadar temiz araba neden hala satılamadı anlamış değilim.

Hemşerim öncelikle teşekkürler araç hakkındaki görüşlerin için, valla bende şaşırdım bu kadar beklemesine, genel olarak araç piyasasında durgunluk var diye tahmin ediyorum, ilk başta 8.000 olur mu, bedavaya versen olur mu, alırım ama üstüne bin lira verirsen (: gibi tekliflere sabırla cevap veriyordum, telefonda mesajda, artık cevapta vermiyorum, bu işten sıkılmaya başladım, kuzenim çok istiyor aracı, 7.000 lirası varmış, üstünü elime geçtikçe veririm diyo, böyle elaleme yok pahasına satmaktansa, kuzenime veririm daha iyi, bakalım askerlik aralıkta, o zamana kadar vakti var, dediğim gibi böyle giderse ya kuzenime vericem, ya tentesini örtüp garajın ücra bir köşesine bırakıcam (:

Kardeşime araba öğrenmesi için araba arıyorduk 2 ay oldu alalı. 12 bine kadar çıkabilirdik, çok aradık sizinki gibi bir aracı bulamayınca kazalı corsa ya okey dedik. Şans işi birazda. Bu arada size önerim ilanı sahibinden.com dan silin tekrar baştan yükleyin tarih güncel olsun. Bilgilerede not düşün ciddi alıcılar arasın mesaj atmazsanız sevinirim diye.

• Ayrıca size kendi görüşümüde belirtmek isterim, bence ilan bilgilerini o kadar doldurmak yerine olabildiğince öz yazmalısınız ayrıntıları telefonda görüşelim diye not düşersiniz zaten arayanlar da sorar. Örnek olarak size kendi evimin satılık ilanını göstereyim. Bu şekilde kendi aracınıza az ve öz bir bilgi eklerseniz daha işe yarar olacaktır. Aracınızın satılmamasının en büyük ve tek sebebi sanırım klima olmaması. Malesef bu sene İzmir' de değilim olabilseydim satmanıza yardımcı olurdum kesinlikle.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-daire-sahibinden-acil-satilik-fiyati-dusurdum-33740317/detay

• quote:

Ayrıca size kendi görüşümüde belirtmek isterim, bence ilan bilgilerini o kadar doldurmak yerine olabildiğince öz yazmalısınız ayrıntıları telefonda görüşelim diye not düşersiniz zaten arayanlar da sorar. Örnek olarak size kendi evimin satılık ilanını göstereyim. Bu şekilde kendi aracınıza az ve öz bir bilgi eklerseniz daha işe yarar olacaktır. Aracınızın satılmamasının en büyük ve tek sebebi sanırım klima olmaması. Malesef bu sene İzmir' de değilim olabilseydim satmanıza yardımcı olurdum kesinlikle.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-satilik-daire-sahibinden-acil-satilik-fiyati-dusurdum-33740317/detay

Aslında haklısınız ama o kadar çok palio ilanı var ki, farklı olmak adına, aracımın da farklı olduğunu göstermek adına yazdım uzun uzun, önemli bakım kayıtlarının resmini koymamdaki amacım da buydu, ben bayramdan sonra ilanı kaldırıp yeniden ilan vereceğim, o zaman daha basit bir ilan vereceğim, önerileriniz için çok teşekkürler.

• aynısından aynı model,aynı renk,aynı dönem trafiğe çıkış tarihinde aynı temizlik,radyatör değişmesi bütün bakımları servisde kayıtlı...kendi aracıma bakar gibiyim.. hatta resimlerini bile kullanabilirim :))

10 gün olmuş.. umarım istediğiniz fiyata satabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

aynısından aynı model,aynı renk,aynı dönem trafiğe çıkış tarihinde aynı temizlik,radyatör değişmesi bütün bakımları servisde kayıtlı...kendi aracıma bakar gibiyim.. hatta resimlerini bile kullanabilirim :))

10 gün olmuş.. umarım istediğiniz fiyata satabilirsiniz..

(: ne güzel, palio bambaşka birşey ya, askerden dönüp evlenmeyecek olmasam satmazdım çok seviyorum arabamı (: sende satacak olursan şuna hazır ol; telefon çalar, efendim, araç halen satılık mı, evet, kliması var mı, yok, teşekkürler çat! :D ( bugün iki kez oldu bu ) umarım seninkinin kliması vardır satarken çok işe yarıyo (: küresel ısınma bizi de vurdu, herkes klimayla yaşar olmuş, sanki çölde yaşıyoruz (: aç camını püfür püfür halbuki (: bu arada resimleri kullanacak olursan plakayı saklamayı unutma :D

• palıo'yu hıc bır zaman aldıgın fıyata satamazsın,hal boyle olunca da ınsanlar satabıleceklerı fıyata palıo alıyorlar veya almaya calısıyorlar.o yuzden palıo'n varsa yok soyle guzel yok boyle ıyı dıye kendını kandırma derım,askerden gelınce 11'de ısteyemeyeceksın,o yuzden çok kaprıslı satıcı olma elden bır an evvel çıkar ,palıon varsa zarar etmeye mahkumsun,fıatın varsa dıyelım hatta
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.