Şimdi Ara

Kapak kesme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben kasamın sağ kapağına bir şekil kestirmek istiyorum.istanbulda laserle kesim yapan yerler varmış.bilenler yerini söyleyebilir mi?bi de tahminen ne kadara patlar.
    bi de şekli kasaya nasıl geçirecez.yazıcılar yapışkanlı kağıda basıyor mu?ayrıca sağ kapağın altına nasıl ışık veririm.cold katot florasanlar oraya sığar mı?bi yardımcı olursanız sevinirim.

• valla istanbulun neresindesin o önemli

lazer printerler arkası yapışkanlı kağıda baskı yapıo galiba

hiç olmadı ozalitçiler hallerder

kısa kasa için neonlar var onlardan bulman lazım

yadawww.firebal.net buradan da bulabilirsin o neonları
  • mecidiyeköyde oturuyorum
  • cnc ile uğraşan yerler yapabilyo bildiğim kadarıyla.sanayilere gitsen bulursun gibme geliyo.
  • valla ümarniyede imes sanayi sitesinde lazer i olan birisi var ama onla uğraşırmı bilmiorum

işleri çok yoğun çünkü

dekopajla kesmeyi dene ama ii ölç biç ve mastar kıllan ki düzgün çıksın
  • bende senin gibi kapağa akrilik plaka takmak için düşündüm bu kesim oalyını en iyi çözüm ise bana göre
    m.köy de bende oturuyorum ve adım başı bi bilgisayarcı bide "ALİMÜNYUM DOĞRAMACI" bulunuyor. bu doğramacılar çok büyük bir ihtimalle işimizi görürler, hatta muhabbet kurarsan belki ücret bile istemezler (;
  • benim arkadas kalıpcı :) cnc lerı fln var ucuza halleddırırım ama nasıl bır desen , annat desenı, bende bı tane aopen QF 50 var onu modluycam neler yapıcagımı dusunuyorum İmes te yeri umranıyede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAG Heuer -- 4 Mart 2006; 22:35:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.